Експерименти із зовнішністю – це улюблене заняття кожної дівчини. І в першу чергу частим перетворень зазнають саме волосся. Щоб змінити імідж іншим кольором пасм, зовсім не обов’язково витрачати гроші на відвідування салону. Впоратися з фарбуванням в домашніх умовах зможе кожна. А на питання про те, як швидко і правильно нанести фарбу на волосся, допоможуть відповісти наступні рекомендації від досвідчених стилістів.

Основні правила ідеальної фарбування: про що ніколи не варто забувати?

Перед тим як нанести фарбу на волосся, обов’язково варто дізнатися про основні особливості такої процедури. Щоб після зміни кольору локони зберегли свою привабливість, фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил:

 • Варто заздалегідь точно визначитися з кольором. Невдалий відтінок, звичайно, з часом змиється, але негативний осад від процедури залишиться надовго.
 • Купувати слід тільки якісну фарбу в спеціалізованих магазинах. Якщо вибрати для процедури погану продукцію, то вона може закінчитися хімічним опіком і випаданням волосся.
 • Перед нанесенням фарбувального складу обов’язково уважно вивчіть інструкцію. В залежності від складу і виробника, засіб може залишатися на волоссі суворо обмежену кількість часу.
 • Тест на алергічну реакцію – ще одне обов’язкове правило. Також варто відкласти фарбування, якщо на шкірному покриві голови є подряпини, висипи та садна.
 • Для фарбування можна використовувати тільки що розведену фарбу. Додавати які-небудь бальзами, креми та інші косметичні склади категорично заборонено.

Процес фарбування: як слід діяти?

Щоб справитися з тим, як швидко і правильно нанести фарбу на волосся, варто скористатися наступною простий і перевіреною технологією:

 • Перед попередніми нанесення фарбувального складу слід поділити волосся на 4 частини. Спочатку робить від чола до потилиці вертикальний проділ, а потім від вуха до вуха пасма ділимо горизонтально. Кожна зона волосся закріплюється за допомогою затискачів.
 • В першу чергу наносити фарбу слід на відросле коріння вздовж горизонтальних і вертикальних проділів. Далі звільняємо одну пасмо від фіксатора використовуючи гострий кінець гребінця ділимо її на ще менші локони, просуваючись при цьому від верхівки по всій лінії росту волосся. Подібну технологію застосовуємо і для решти волосся.
 • Потім, виконуючи масажні рухи, рівномірно розподіляємо засіб по всіх коренів і залишаємо його близько 15-20 хвилин.
 • На завершення потрібно буде по черзі відділяючи пасма нанести фарбувальний склад по всій довжині пасма. Фарбоване волосся збираються воєдино на маківці. Час дії фарби буде становити від 20 до 25 хвилин.
 • Після закінчення процедури ретельно промиваємо волосся теплою водою, не використовуючи при цьому шампунь.
 • Якщо дотримуватися цієї простої схеми, проблем як нанести фарбу на волосся виникати не буде!