Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Зайва худоба може спровокувати безліч проблем зі здоров’ям, таких, як швидка стомлюваність, збої в менструальному циклі, ослаблення імунітету, поганий стан волосся, нігтьових пластин і шкіри, нездатність завагітніти.

Щоб цього уникнути, жінці варто задуматися, як швидко набрати вагу в домашніх умовах. В цьому випадку допоможе зміна раціону харчування та певні фізичні навантаження.

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Що і коли їсти

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовахДля здорового набору ваги необхідно розробити правильне меню. Харчуватися необхідно чотири – п’ять разів на день в однаковий час. Обсяги порцій повинні бути трохи більше, але переїдання слід виключити, щоб не спровокувати проблеми з травним трактом і уникнути підвищеного навантаження на печінку. Якщо, між прийомами їжі виникає відчуття голоду, слід перекусити горіхами, сухофруктами, мюслі з йогуртом, кефіром або солодкими фруктами.

Білково-вуглеводна дієта повною мірою відповість на питання, як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах. Вона повинна складатися з відвареної курятини, морепродуктів, сиру, молока, яєць, картоплі, коричневого рису, бобових культур, овочів і фруктів.

Необхідно почати вживати цільнозерновий хліб і борошняні вироби з твердих сортів пшениці. Салати, заправлені соняшниковою або оливковою олією, також підуть на користь і допоможуть швидше набрати необхідні кілограми.

Сніданок обов’язково повинен бути щільним, адже він задає тон всьому дня і наповнює необхідною кількістю енергії.

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовахНе можна забувати про висококалорійні десерти і шоколад. Вживання кисломолочних продуктів, молока і йогуртів з підвищеною жирністю допоможуть добрати необхідні калорії.

З раціону слід виключити фрукти, які сприяють спалюванню жирових відкладень. До них відносяться ананаси, грейпфрути, яблука. Крім цього, негативно вплинуть на набір ваги кави і гострі страви.

Не можна забувати про шкідливі звички, як, наприклад, куріння і надмірне вживання алкогольних напоїв. Вони згубно впливають на обмінні процеси та гальмують набір ваги, тому від них варто відмовитися.

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Якщо, зміна раціону і збільшення обсягу порцій не дає позитивних результатів, можна вдатися до допомоги різних натуральних добавок. З проблемами набору ваги ефективно справляються пивні дріжджі. Вони містять вітаміни, амінокислоти і білки, які допомагають організму позбавитися від нестачі кілограмів.

Як швидко набрати вагу дівчиніЯк швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Крім цього, існують спеціальні сухі коктейлі, які продаються в спеціалізованих спортивних магазинах. Вони мають багатий вміст клітковини, білка і вітамінів. Їх основне призначення – збільшення м’язової маси і ваги тіла.

Фізичні навантаження

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовахЗадавшись метою набрати вагу, не можна забувати про фізичні навантаження, адже без них, набрані кілограми можуть перетворитися в негарні жирові відкладення в області талії і стегон. Рівномірно розподілити набраний вагу по фігурі, збільшити тонус і набрати м’язову масу допоможуть силові навантаження. За допомогою можна звернутися до фітнес – тренера.

Він скоректує програму і підбере оптимальний рівень навантаження. Самі ж тренування, цілком можна проводити в домашніх умовах, купивши в спортивному магазині весь необхідний інвентар для занять.

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовахКорисними будуть різні присідання з обтяженнями, прокачування преса, віджимання і вправи з гантелями. Не меншу користь принесуть звичайні вечірні прогулянки.

Легкого шляху, як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах, не існує. Скорегувати фігуру досить складно тому, задавшись метою набрати необхідні кілограми потрібно повністю переглянути своє меню і збільшити обсяги порцій. Їжа повинна бути здоровою.

Як швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах

Різні фаст-фуди, чіпси або пиво, хоч і є висококалорійною їжею, але згубно позначаються на стані здоров’я. Харчуватися потрібно регулярно, не забуваючи про корисні перекуси. Не меншу допомогу в наборі ваги нададуть помірні фізичні навантаження, повноцінний відпочинок і здоровий сон.

Як набрати вагу і швидко одужатиЯк швидко набрати вагу жінці в домашніх умовах