Асортимент засобів для прання величезний. І часом вгадати з якістю прального порошку дуже складно. Одні виводять плями, але залишають білястий наліт на темних речі, інші, щадні, призначені для кольорового одягу, просто «освіжають», але не відпирають як слід забруднення…

Хороший пральний порошок

Можна ще довго промучився в пошуках підходящого засобу, витративши при цьому чимало грошей, якщо не знати один простий трюк для визначення якості прального порошку.

Щоб визначити якість прального порошку, розчини в склянці води 1 ст. л. порошку, помістивши потім у розчин шматочок білка курячого яйця, звареного круто.

Якщо через добу білок залишився неушкодженим, цей порошок низької якості. Білок став м’якшим і навіть почав трохи розчинятися — порошок підходить для прання кольорових речей і одягу з легкими забрудненнями.

Ну а якщо ж білок розчинився повністю, — такий засіб ідеально підходить для прання білих і сильно забруднених речей!

Ось ще один экспесс-тест. У потрібну кількість ємностей (в залежності від кількості зразків порошку) налий по 50 мл теплої води. Розчини в кожній ємності по 1/4 ч. л. прального порошку. Потім додай в кожен посудину по 2 краплі зеленки, розмішай і спостерігай за кольором води.

У склянці з якісним відбілюючим порошком вода повинна бути знебарвлені досить швидко, відповідно цим засобом можна (і потрібно) прати білі речі.

Джерело