Доброго всім часу доби! У цьому огляді мова піде про те, як скачати музику з такої соціальної мережі «Однокласники».

«ОК» — одна з популярних мереж, в яких люди проводять час, хтось зрідка заходячи, хтось, навпаки, не виходячи з неї. Тут ми розміщуємо свій матеріал, ділимося, коментуємо і, викачуємо.

Зміст:

  • Як скачати музику з однокласників на комп’ютер через Яндекс браузер
  • Використовуємо браузер Опера для скачування mp3 з однокласників на комп’ютер
  • Ручний спосіб скачування музики на комп’ютер з однокласників
  • Ще можливі варіанти скачування mp3 пісень з ОК
  • Вигляді про те, як можна ще скачати музику з однокласників

Звичайно, слухати музику можна безпосередньо з соцмережі. Але іноді хочеться завантажити її і прослуховувати в будь-який час з плеєра. Найчастіше, будь соцмережу не дає можливості завантажити вподобану мелодію. Однак підприємливий народ знайшов найрізноманітніші способи для скачування з використанням програм, плагінів та ін.

Ось про ці способи і піде мова.

Як скачати музику з однокласників на комп’ютер через Яндекс браузер

Ви користуєтеся браузером від Яндекс? Увійшовши на сторінку в Однокласниках і відкривши вкладку музика ми бачимо добірку аудіо файлів. Якщо навести на одну з композицій мишкою, то ніяких стрілок для скачування ми не побачимо.

Це означає, що скачування неможливо. Але є вихід, і цей вихід – встановити спеціальні плагіни. Один з таких плагінів SaveFrom.net. Він є розширенням не тільки для Яндекса, але і для інших браузерів. За допомогою нього можна завантажувати як музику, так і відео.

Для установки цього розширення в браузері натискаємо кнопку «Налаштування», а потім натискаємо на посилання «Доповнення».

Відкриється каталог доповнень, в якому в рядку пошуку вводимо назву плагіна. До речі, крім SaveFrom.net популярно і таке доповнення, як «Skyload». Можна встановити і його. Коли пошукова система знайде нам доповнення, поруч побачимо зелену кнопку «додати на яндекс браузер». Натискаємо її.

В результаті «Skyload» або SaveFrom.net будуть встановлені в браузер. Залишилося відкрити сторінку і при наведенні курсору на мелодію, побачимо з’явилася для скачування стрілку.

Натиснувши на цю стрілку, ми, тим самим, завантажимо файл на комп’ютер.

Використовуємо браузер Опера для скачування mp3 з однокласників на комп’ютер

Якщо ви іншим браузерам віддаєте перевагу Оперу, то для неї так само є свій додаток, яке називається OkTools. Крім опери це розширення можна встановити і на такі браузери, як Firefox і Chrome. На відміну від SaveFrom.net це розширення призначене для скачування музики тільки з однокласників. Тому якщо ви висите» виключно «ОК», то це розширення для вас.

Відкриваємо оперу, натискаємо на червону «Про», викликавши меню. Тут вибираємо «Розширення» — «Завантажити розширення».

У вікні нагорі в пошуковому рядку вводимо назву розширення і тиснемо знайти. В результаті відкриється вікно з потрібним розширенням, де вибираємо зелену кнопку «Додати в Опера».

Почнеться установка і незабаром вам повідомлять, що розширення встановлено.

Тепер відкриваємо сторінку з музикою і біля кожного музичного файлу бачимо заповітну стрілку скачати.

Натискаємо на неї і, незабаром, вибраний файл виявився на комп’ютері. Тут теж, як бачите, все просто.

Ручний спосіб скачування музики на комп’ютер з однокласників

Якщо ви не хочете користуватися різними розширеннями, можна завантажити потрібний музичний файл, що називається, вручну.

Цей спосіб більш трудомісткий, ніж попередні. Але також дає позитивні результати.

Для того, щоб скачати цим способом, відкриваємо сторінку, правою кнопкою миші натискаємо на назву пісні. У меню вибираємо пункт «перегляд коду».

Збоку відкриється вікно. Це вікно для веб-розробника. Тут необхідно перейти на вкладку Network.

Натискаємо на відтворення файлу, починає грати музика. У вікні праворуч з’явився файл, у якого в колонці Type варто значення media.

Наводимо курсор на цей файл і натискаємо праву кнопку миші. У вікні вибираємо пункт «Open in new tab».

В результаті почнеться закачування файлу. Після закінчення закачування в каталозі завантажень файлу ви побачите завантажену музику.

Назву варто, щоправда, дещо інше, ніж назва пісні. Але це не біда. Перейменувати його як вам треба і зберігаєте куди треба.

Ось і весь процес. Теж не складно. Але скачувати плагінами все-таки зручніше.

Ще можливі варіанти скачування mp3 пісень з ОК

Які ще способи завантаження музичних файлів існують?

Крім перерахованих вище додатків, безпосередньо для Google Chrome є своя програма під назвою OK saving audio. Встановлюється вона аналогічно попереднім з-під самого браузера в каталозі додатків. Працює теж подібно їм. Поруч з назвами композицій з’являється кнопка завантаження – стрілка. Натискаємо на неї і качаємо потрібний файл.

Лови Мьюзік. Це безкоштовний додаток, яке може працювати не тільки з однокласниками. За допомогою нього можна скачувати музику і з інших сайтів. Особливість програми полягає в тому, що вона автоматично закачує прослуховувану музику. Таким чином, вона задіє кеш браузера. І якщо ви запустили пісню, а вона не скачується, значить треба почистити кеш.

Працює програма досить просто. Ви починаєте відтворення музики, і він тут же завантажується на комп’ютер.

З одного боку зручно. Ви поставили на програвання сподобався альбом, слухаєте його і одночасно качаєте. Але мінус в тому, що програма качає все, що ви слухаєте. Однак, не завжди вам може знадобиться завантажувати всі композиції.

Тому, все-таки краще використовувати розширення. І одне з таких популярних розширень Download Helper. Встановивши розширення, значок його побачимо у верхньому рядку браузера. Після того, як натиснете відтворення файлу, він з’явиться у вікні програми і його можна скачати.

Ця програма гарна ще й тим, що вона викачує будь медіафайли, тобто, ще і відео.

Вигляді про те, як можна ще скачати музику з однокласників

Вище були наведені всі можливі способи скачати музику з однокласників. У висновку подивіться невелике відео про закачування музики з цієї популярної соцмережі.

Сподіваюся, що цей матеріал допоможе вам скачувати вподобану музику. Удачі!