Сьогодні для любителів — меломанів мова піде про те, як скачувати вподобану музику з такої популярної соціальної мережі «В контакті» або просто ВК.

Соціальна мережа відрізняється тим, що на ній розміщено дуже багато хороших музичних творів, які якщо сподобалися, то копіюється на свою сторінку. Однак скачати музику з ВК просто так неможливо, а хотілося б.

Але, нічого не можливого немає. Способів, з допомогою яких можна скачати музику з соціальної мережі, існує багато. Ці способи ми й розглянемо далі.

Як скачати музику з ВК на комп’ютер безкоштовно з моєї сторінки

Спочатку розглянемо яким чином можна скачати музику зі своєї сторінки. Навіщо це робити запитаєте? Наприклад, ви завантажили файл з компа, а потім він зник, а вам хочеться прослухати ще кілька разів. Що робити? Треба якось зі своєї сторінки його витягнути. Відвідуючи сторінки в ВК ви зберігаєте вподобану музику у себе. Потім хочеться слухати її не тільки онлайн, але і зберегти, наприклад, на телефон.

Скачати можна за допомогою програм, плагінів, сайтів закачувань. Найпростіший спосіб – скористатися сайтом закачувань. Таких дуже багато. Я наведу приклади лише пари найбільш легких у використанні і приємних в оформленні.

vk-music.biz. Досить цікавий сервіс. При вході авторізуємось під своїм логіном, паролем і потрапляємо на свою сторінку з аудіозаписами (вкладка аудіозаписи).

Тут ми бачимо всю свою фонотеку, завантажену на сторінці. Натиснувши на стрілку, ми можемо завантажити будь-яку композицію.

На цьому сервісі можна скачати музику у своїх друзів і у спільнотах, на які ви підписані.

Інший сервіс — vrit.me, надає можливість скачувати музику тільки зі своєї сторінки. Це дуже простий сервіс. Якщо вас цікавить саме свої композиції, а не чужі, то скористайтеся цим порталом.

Завантажуємо музику з ВК на комп’ютер через яндекс браузер

Перебуваючи в інтернеті ми зазвичай користуємося браузерами. Їх існує кілька, кожен гарний по своєму. Відповідно, кожен з нас віддає перевагу якийсь свій. Самий розкручений – це Яндекс. Якщо ви користуєтеся цим браузером, завантажити музику з ВК крім перерахованих варіантів можна ще й так.

Крім онлайн-сервісів можна скористатися таким поширеним плагіном, як SaveFrom.net. Встановивши його в своєму браузері ви зможете скачувати взагалі що завгодно. Але нас цікавить саме музика в ВК.

Встановлюємо програму. Про її успішній установці говорить зелена стрілка в панелі плагінів браузера.

Тепер достатньо зайти на свою сторінку, відкрити вкладку аудіозаписи. Вибравши потрібну музику. Навівши на неї курсором, ми побачимо поруч стрілку, яка означає скачування.

Натиснувши на стрілку, ми тим самим, запустимо процес завантаження файлу на свій комп. Як бачите, все дуже просто.

Ще один онлайн-сервіс називається kissvk.com. Він також реєструє вашу сторінку, увійшовши в сервіс, ви бачите саме свою музику. Однак вгорі ви бачите пошуковий рядок, де ви можете ввести назву композиції і вам відкриється список доступних мелодій. Вибравши потрібну ви зможете її завантажити.

Як завантажити музичний твір безкоштовно без програм

Скачувати музику з соц.мережі можна і без використання спеціальних сервісів, програм і плагінів. Цей метод з одного боку здається складним. Але, в той же час, він досить простий. До речі, ним користуються ті, хто викладає фото в Instagram. Як відомо, в Instagram можна помістити фото тільки з телефону, але можна використовувати сторінку на ПК. Але, повернемося до ВК. Скачати музику безпосередньо зі сторінки можна за допомогою вихідного коду сторінки. Назва звучить складно. Але подивіться це відео, і вам все стане ясно.

Використовуємо для скачування браузер Опера

В Опері, так само як і в Яндексі, можна завантажувати як за допомогою онлайн-сервісів, так і за допомогою плагінів.

Одним з плагінів саме Опери, є «Завантажити Музику ВКонтакте». Для завантаження плагіна в меню браузера знаходимо «Розширення», де вибираємо розділ «Завантажити розширення».

В результаті попадаємо на сторінку, де перераховані розширення. Доступні для Опери. Знаходимо потрібне і натискаємо на нього.

Відкриється розширення, де знаходимо кнопку «Додати в Опера», натискаємо і починається установка. Після встановлення розширення, заходимо на сторінку в ВК, відкриваємо музику, навпроти кожної композиції бачимо стрілку. Натиснувши на неї починаємо скачувати музику.

Інший спосіб завантажити музику полягає у використанні внутрішніх функцій Опери, так званого кеша. Для цього програємо потрібну музику до кінця. Далі йдемо по шляху «Пуск – Панель управління – властивості папки» і у вкладці «Вид», включаємо «Показувати приховані файли, папки і диски», встановивши прапорець. Це робиться для того, щоб побачити потрібний файл. Тепер йдемо таким шляхом: C:UsersИмя_ПользователяAppDataLocalOpera SoftwareOpera StableCache.

Тут ми шукаємо файл, який за датою створення відповідає тому, який ми тільки що слухали.

Природно, що він має не зовсім звичний вигляд. Що б їм можна було користуватися перейменовуємо його наступним чином «Назву.mp3». Тепер залишилося зберегти його в потрібну папку.

Завантажуємо музику з ВК на комп’ютер через Гугл хром

Якщо ви користуєтеся браузером Хром, то для нього так само є свої розширення. Одне з них «VK Downloader». Втім, ви можете завантажити і іншого. Для цього відкриваємо Хром і у верхньому правому кутку знаходимо іконку з точками – це меню налаштувань. Відкриваємо, вибираємо «Додаткові інструменти», далі «Розширення».

Відкриється сторінка зі всіма встановленими розширеннями. Внизу бачимо напис «ще розширення», за якою переходимо до списку доступних розширень для Хром. У пошуку вводимо потрібну назву і встановлюємо розширення. Після його установки заходимо в ВК і поряд з піснею бачимо стрілку для скачування. Натискаємо, скачування пішло.

Простий спосіб завантажити музику з ВКонтакте через браузер Мозила

Для тих, хто користується браузером Mozilla Firefox завантажити музику з ВК так само складно, як і для користувачів інших браузерів. Для цього необхідно встановити плагін. Входимо в меню браузера і вибираємо доповнення.

Потім, в пошуковому рядку вбиваємо музика в ВК або щось подібне і отримуємо список, де знаходимо розширення «VK Music». Встановлюємо його.

Потім заходимо на сторінку «ВКонтакте», навпаки пісень бачимо стрілку для скачування. Все, процес скачування розпочався.

Ось такими нескладними способами можна зберегти потрібну музику з ВК собі на комп. Удачі!