Всім привіт! Сьогодні тема статті – інтернет.

Всі ми так чи інакше користуємося цією всесвітньою мережею. Хтось «сидить» у соцмережах, хтось створює свої сайти і блоги. Важко сказати, яка з майданчиків є найпопулярнішою. І все ж кілька таких соцмереж можна виділити і однією з них є видеоплощадка Youtube.

 • Як скачати відео з ютуба на комп’ютер безкоштовно
 • Як завантажити на комп’ютер із сайту
 • Викачуємо відео з ютуба з допомогою команди SS
 • Як завантажити відео на комп’ютер за допомогою TO команди
 • Як скачати відео з ютуба на комп’ютер за допомогою спеціальних програм
 • Як завантажити відео на андроїд
 • Як скачати музику і вигляді програмою Videoder
 • Викачуємо відео з ютуба на айфон

Одні користувачі активно створюють канали і розміщують своє відео, інші не менш активно дивляться тут відео, коментуючи і завантажуючи вподобане. Ось про скачуванні цього самого відео і піде мова.Справа в тому, що сам по собі сайт ютубі не дає можливості безпосередньо скачати відео. Якщо ми відкриємо будь-який фільм, то побачимо таку картинку:

Під відео виявимо лише можливість підписки на канал і стандартних подобається-не подобається і поділитися. Всі. Ні про яке збереження вподобаного відео мови бути не може. Проте хитрі користувачі обійшли це, і тепер у нас є можливість завантажити будь-яке відео.

Як скачати відео з ютуба на комп’ютер безкоштовно

Найпростіший спосіб – це скачувати з допомогою спеціального помічника — savefrom.net. Зайшовши на сторінку програми ми побачимо всю інформацію про цьому помічника.

Тут нам запропонують встановити плагін, який вбудовується в браузер і допомагає швидко скачувати відео. Прокрутивши в кінець сайту, ми знаходимо кнопку для його закачування.

Завантажуємо, запускаємо. Після установки в правому верхньому куті браузера побачимо серед встановлених плагінів значок у вигляді зеленої стрілки.

Це і є встановлений плагін. Тепер при переході на сайт Ютубі, під відео ми побачимо вже серед інших кнопок ще одну кнопку для скачування.

Поряд з зеленою кнопкою закачування бачимо спливаюче меню, в якому можна вибрати формат для завантаження відео. Вибираємо потрібний формат (за замовчуванням завжди коштує 720 – найбільш якісний) і тиснемо скачати.

Незабаром відео скочується у папку, вказану в налаштуваннях браузера.

Ось і вся процедура.

Як скачати відео з ютуба на комп’ютер із сайту

Ще один спосіб – використовувати спеціалізовані сайти. Один з таких сайтів – GetVideo. Тут так само все дуже просто. Заходимо за посиланням http://getvideo.org/ і бачимо наступну сторінку.

У рядок, де написано «вставити посилання або пошуковий адреса», копіюємо з адресного рядка в ютубі адреса завантаження ролика і вставляємо його в цю сходинку. Після чого тиснемо скачати. Файл буде збережений у зазначеній папці.

Як скачати відео з ютуба на комп’ютер за допомогою команди SS

Є ще один чудовий спосіб скачати відео з ютуба – це використовувати, так звані підставні літери-команди. В адресному рядку з відео перед назвою youtube ставимо дві букви ss:

Після цього натискаємо «ентер» і переходимо на сервіс savefrom.net. Тут ми побачимо таке вікно:

У рядку вставки адреси він вже буде стояти, а нижче відкриється вікно з усіма доступними для скачування файлів. Знаходимо потрібне, поруч вибираємо формат файлу і тиснемо на кнопку «скачати». Незабаром файл буде завантажений в потрібну папку.

Як скачати відео з ютуба на комп’ютер за допомогою TO команди

Це ще один спосіб використання команд. Тільки тут ми беремо дві букви to і підставляємо їх у кінець, що б вийшло youtube to

Відкриється сайт завантажувач. Тут ми так само вибираємо потрібний формат: mp3, mp4, або який-небудь інший. В рядку адреси, вже буде стояти посилання на скачуваний файл.

Завантажуємо відео на комп’ютер і вже дивимося його в будь-який час без підключення до інтернету.

Як скачати відео з ютуба на комп’ютер за допомогою спеціальних програм

Скачати відео можна і з використанням спеціальних завантажувальних програм. Однією з найпопулярніших є Free YouTube Download.

Викачуємо установочник, запускаємо програму. З браузера копіюємо адресу відео і вставляємо його в рядок програми. Далі вибираємо якість завантаження ролика і натискаємо скачати.

Чим незручно використовувати таку програму, так це необхідно все одно відкривати сайт ютубі, копіювати адресу, після чого переходити до програми. Але є й істотний плюс. Скачувати в цій програмі можна відразу кілька відео.

Загалом вибирайте самі, або програма, або на сайті, або плагін.

Як скачати відео з ютуба на андроїд

Якщо ви користуєтеся телефоном більше, а не комп’ютером, то завантажити відео з ютубі також можна. Причому операції аналогічні комп’ютерним.

Відкриваємо додаток ютубі на андроїд. Тут можна піти двома способами:

 • копіюємо адресу відеоролика, відкриваємо в браузері сайт savefrom.net і вставляємо в рядок закачування скопійоване посилання (як і на комп’ютері).
 • або ж вставляємо дві букви ss, як в описаному методі для комп’ютера, після чого так само переходимо на вищенаведений сайт.
 • Тут аналогічним чином вибираємо потрібні налаштування і викачуємо відеоролик.

  Можна завантажити і за допомогою спеціальних програм (знову, як і на комп’ютері). Тільки шукаємо ми їх на Google Play.

  Однією з таких програм є TubeMate. Перевага її в тому, що вона так само викачує декілька файлів за один раз.

  Отже, викачуємо програму, встановлюємо і заходимо в неї. Знаходимо потрібний нам ролик і натискаємо на нього.

  З’явиться стрілка, що позначає завантаження. Натиснувши на неї можна вибрати потрібний формат відео. Після цього почнеться закачування.

  Що б подивитися додаткові налаштування, переглянути швидкість завантаження і пр., достатньо натиснути три вертикальні точки.

  У вікні ми побачимо всі можливі функції програми.

  Ще одна цікава програма – Videoder. Про те як їй користуватися розказано в цьому відео:

  Як скачати музику і вигляді програмою Videoder

  Як скачати відео з ютуба на айфон

  Незважаючи на більш просунуті можливості айфона порівняно з андроїдом, завантаження відеофайлів з ютубі відбувається аналогічним чином.

  Викачуємо і встановлюємо FileMaster. Відкриваємо його і переходимо на сайт ютубі.

  Тут так само вставляємо перед назвою сайту дві букви ss і потрапляємо на знайомий вже нам SaveFrom.net. Тут робимо все те ж саме, що описано в попередніх варіантах закачування.

  Натиснувши скачати, зберігаємо відео в потрібне місце, після чого його можна відкрити і переглянути з телефону.

  Ось такі варіанти скачування відеофайлів можна використовувати.

  Удачі.