Як скласти речі у валізу, щоб вони не пом’ялися

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Складання речей у валізу для тих, хто часто подорожує – справжня катування. Щось не поміщається взагалі, щось мнеться, щось розливається. При цьому валізу потрібно якось підняти і нести (або везти). Чоловік з цим впорається будь-якому випадку, а от дівчина… У цій статті ми розповімо читачам, як скласти найпотрібніші для поїздки речі у валізу, щоб вони 100% не пом’ялися.

Як скласти у валізу одяг, щоб вона не пом’яласяЯк скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Що таке органайзери для валізи?

Органайзери для валізи – це спеціальні мішечки з сіточкою або полиці, куди складають речі і згодом укладають їх у валізу. Мішечки і чохли самі по собі займають не так мало місця. Це мінус. Але є у них і плюс.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Так кожен човен сім’ї (якщо подорожує не одна людина) знає, що де лежить і як це звідти дістати. Плюс до всього, одяг не мнеться. В чохол її також легко скласти валиком, як і просто в чемодан. Чохли і полиці можна купити в Ікеї і в інших магазинах з товарами для дому.

Рулончики з одягу: що це таке і з чим це їдять

Скручування – один із способів, як можна скласти речі в чемодан так, щоб вони не пом’ялися. Перед тим, як почати складати предмети гардероба, ще раз перегляньте, що потрібно брати з собою в поїздку, а від чого варто відмовитися. На 3 дні поїздки знадобиться 3 комплекти речей і так далі. Якщо в один з днів належить відвідати урочистий захід, знадобиться святковий образ.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Техніку, як компактно складати речі у валізу так, щоб вони не пом’ялися, почніть відпрацьовувати з футболок. Для цього її покладіть на рівну поверхню. Рукави складіть разом, а саму футболку згорніть навпіл. Аналогічним чином складіть всі мають футболки. Потім укладіть їх один на одного. Покладіть Руки на тіло футболки і тримаючи їх разом, скрутіть вниз від коміра. Вийде акуратна стопка. Футболки займаються дуже мало місця і при цьому не мнуться.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Далі розглянемо, як правильно скласти штани. На відміну від інших елементів гардеробу вони займають багато місця. Особливо, якщо це теплі джинси з начосом або інші утеплені штани. Штанини складіть. Укладіть їх так, щоб задні кишені дивилися один на одного, а передні дивилися назовні. Кінці ніг укладають наверх.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися Штани скрутіть з відкритого кінця. Якщо в процесі складання штанів з’являться складки, постарайтеся відразу ж їх розгладити. Не обов’язково користуватися для цього праскою. Досить акуратно розправити складки руками.

Шкарпетки у валізі чоловіка займають 1/3 вільного місця. Особливо, якщо він змінює їх не менше 2 разів на день. Щоб у валізу помістилося ще щось, крім шкарпеток, їх потрібно складати певним способом. Для цього їх викладають ряд. Верхній носок повинен лежати на 5 сантиметрів нижче. Скручувати краще від першого нижнього носка. Перший носок повинен «закінчуватися» у верхній частині другого.

Поради по скручуванню речей

Дізнавшись, як скласти речі в свій чемоданчик таким чином, щоб вони не пом’ялися, читачам буде корисно дізнатися кілька рад по скручуванню предметів гардероба. Зверніть увагу. Для того, щоб читачам було більш зрозуміло, як правильно скручувати речі, в статті знаходиться відео, де цей процес наочно продемонстровано.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Укладайте штани на рівну поверхню так, щоб складки зустрічалися. Щоб не з’явилися складки на колінах, потрібно скручувати їх від талії до подолу.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялисяЩоб рулони не разматывались, варто спробувати використовувати гумку. Єдина умова – вона не повинна бути занадто тугий. В іншому випадку речі швидко помнуться.

Рулони у валізу кладуть так, щоб «відкриття» рулону було розміщено в нижній частині. Якщо скласти їх по-іншому, вони можуть розкритися і пом’ятися. Якщо розміщувати рулони навпроти один одного, вони також можуть пом’ятися. Краще не ризикувати і діяти перевіреним способом.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Якщо речі пошиті з делікатних матеріалів, їх потрібно згортати дуже акуратно. Інакше тканина порветься. Також не варто пакувати валізу занадто щільно. В іншому випадку речі можуть порватися.

Не варто класти у валізу більше речей, ніж він вміщує насправді. Якщо покласти у валізу більше рулонів, ніж він вміщує, речі помнуться, а валіза – порветься.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Знаючи, як скласти речі рулоном у валізу так, щоб вони не пом’ялися, ви легко зможете взяти з собою все необхідне, не переживаючи, що в поїздці не буде можливості скористатися праскою. Особливо цей спосіб укладання речей сподобається тим чоловікам і жінкам, хто часто їздить у відрядження в інші міста. Їм особливо важливо виглядати на всі сто. Пом’ятий одяг цьому не сприяє.

Поради, як складати одяг у валізу від Газети.ру

Кореспонденти відомого російського інтернет-видання готові поділитися зі своїми читачами секретами, як скласти речі в чемодан так, щоб вони не пом’ялися, при цьому сама валіза не порвався і був підйомним.

Першим ділом потрібно перебрати речі, які ви плануєте взяти з собою. Не варто відразу ж почати складати їх у валізу. Краще покласти речі в якесь певне місце і оцінити масштаб трагедії». Так вам буде зручніше розцінити свої можливості – чи зможете забрати з собою всю гору «потрібного» чи ні. Таким способом, легко прибрати все зайве. У валізі повинні бути тільки ті речі, без яких ви не зможете обійтися. Природно, за умови, що ви не переїжджаєте в інше місто або країну назавжди, куди потрібно брати дійсно «всі».

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

Далі потрібно переглянути всі речі – дійсно вони відповідають тому місцю, куди ви вирушаєте. Якщо ви, наприклад, їсте на гірськолижний курорт, навряд чи вам знадобляться вечірні сукні чи костюми. У валізі повинна бути тільки теплий одяг, яка б не сковував рухи. Також потрібно залишити в сумці трохи вільного місця, щоб туди помістилися сувеніри або подарунки рідним, якщо такі ви збираєтеся привозити з відпустки.

Газета.ру пропонує наступний спосіб, як скласти всі самі потрібні і необхідні речі в сумку або валізу так, щоб вони 100% не пом’ялися, але при цьому туди влізло все, що потрібно. Дійте покроково.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

На дно валізи укладіть взуття. Рекомендується брати з собою не менше 2 пар, на випадок, якщо одна пара порветься або намокне. Частина носком можна запхнути в взуття. Так вона не втратить свою форму, а у валізі залишиться більше вільного місця. Зверху укладають найважчі речі, складені рулоном. До них відносяться штани, светри і жакети.

Зверху кладуть б’ються предмети. Це можуть бути парфуми, алкоголь та інші речі. Якщо ви їдете ненадовго, не варто брати цілий флакон духів. Частина перелийте в спеціальну косметичну баночку. Так вільного простору в сумці стане набагато більше. Крім того, у вас не буде причин хвилюватися, що баночка розіб’ється і протече.

Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

На б’ються предмет викладають валики з тонкою одягом. До неї відносяться:

 • Сорочки.
 • Футболки.
 • Тонкі кофти.
 • Блузи.
 • Топи.
 • Сукні.
 • Спідниці.
 • На самий верх можна покласти одяг, не скручену валиком. Між шарами помістяться всякі дрібниці. Це гребінці, ремені, частину косметичних засобів та інше. Скручений ремінь можна використовувати як основу для сорочки. Укладіть його там, де комір.

  Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялисяЗ косметики не варто брати все. Купіть спеціальні дорожні косметичні баночки, куди можна перелити частину потрібних коштів. Не беріть з собою те, що можна купити в іншому місті або країні.

  Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

  Аптечку у валізу можна класти не в чистому вигляді, а розіпхати таблетки по порожнистим місцях.

  Предмети, які можуть розлитися, потрібно упакувати в спеціальні пакети із застібкою. У магазинах з косметикою ви їх не знайдете. Вони продаються в звичайних продуктових магазинах.

  Маленькі хитрощі, як заощадити місце в сумці

  Є ще кілька технік, як скласти речі у валізу, щоб вони не тільки не пом’ялися, але і помістилися.

  На дно все також кладуть все найважче – взуття. Штани кладуть по стрілках, розправляють і складають так, щоб брючины звисали з валізи.

  Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

  Зверху кладуть піджак. Верхню частину кладуть усередину. Рукава складають разом. На плечі кладуть шкарпетки і нижню білизну.

  Потім укладають сорочку. Рукава складають по лінії плеча. Саму сорочку складають по горизонталі 3 рази. Щоб укласти від 2 і більше сорочок, їх потрібно складати комірами, так щоб розходилися в протилежні сторони.

  Як скласти речі у валізу, щоб вони не помялися

  Нарешті, загортають частину піджака та штанів. Порожнечі, які з’явилися з боків, можна заповнити невеликими валиками з одягом.

  Як не пом’яти одяг у валізіЯк скласти речі у валізу, щоб вони не помялися