Завоювати дівчину — річ складна, особливо якщо у неї є чіткі критерії, за якими вона вибирає для себе чоловіка і ви під них не підходите. Але якщо бажання йти разом з нею по життю не покидає вас? Тоді треба діяти!

Фантазія, кмітливість і план дій — це те, що вам потрібно! Для початку, задайтеся питанням «з яким хлопцем вона хотіла б познайомити своїх батьків?». Адже знайомство з батьками – крок відповідальний, це ознака того, що відносини дійсно серйозні і готові вийти на наступний рівень. Швидше всього, що перший критерій про який ви подумаєте буде статусність і наявність фінансів. Але дійсно дівчата реагують лише і перш за все на це? Для вирішення цього питання проведемо невеликий аналіз, заснований на спостереженнях за прекрасним підлогою і виділимо, які критерії (матеріальні і нематеріальні) насамперед виділяє для себе слабку стать.

Нематеріальні критерії

Уявіть собі неохайного хама, який весь час бреше дівчині. Наскільки він їй подобається? Бажає вона представити його близьким людям в якості свого ідеалу, який буде нести за неї відповідальність все життя? Звісно — ні.

Тому перший критерій, на який слід звернути увагу-це доглянутість і акуратність. Але, як говориться, форма важлива, а наповнення — важливіше. Які ж якості характеру неодмінно її підкорять? Однозначно дівчина не залишиться байдужою до відкритого, вільно виражає свої почуття, впевненому, позитивному, щирому, цікавого співрозмовника. При цьому вміння спілкуватися і вміння уважно слухати, як ніколи, виявиться дуже важливим.

При спілкуванні з дівчиною постарайтеся не слідувати інстинктам, а, навпаки, проявіть повагу і такт до об’єкта вашого бажання. Вона неодмінно оцінить ваші гарні манери.

При цьому не забудьте продемонструвати свою романтичну і в той же час мужню натуру і не забудьте про інтригу! Адже сподобатися дівчині — це півсправи, треба ще вміти її зачепити.

Говорите загадками, натякайте, робіть паузи і не давайте її інтересу до вас охолонути. Особливо це важливо в перший час.

Безсумнівно, вона виділить вас з натовпу і за неординарність вашої особистості і вміння дарувати яскраві емоції.

Отже, підведемо проміжний підсумок. Якими якостями, що не вимагають матеріальних витрат можна зацікавити дівчину? Це:

• охайність;
• відкритість;
• невимушене вираження своїх почуттів;
• впевненість у собі;
• позитивний настрій;
• щирість;
• уміння зацікавити і заінтригувати;
• шанобливе ставлення до неї;
• гарні манери;
• мужність;
• неординарність особистості;
• вміння дарувати яскраві емоції.

Матеріальні критерії

Вибираючи собі супутника життя, дівчина орієнтується на те, що обранець стане для неї підтримкою і опорою в житті. Тому, нехтувати фінансовою стороною питання не варто. Напевно дівчині сподобається бачити поряд з собою респектабельного, солідного чоловіка, з яким вона із задоволенням буде виходити « у світ». Якщо ви не фінансовий магнат, то поставити на собі крапку не варто. Адже солідним виглядає людина не стільки заможний, скільки вміє приймати рішення, бере на себе відповідальність, грунтовний.

Отже, підсумковою характеристикою нашого другого блоку є солідність.

Як бачимо, нематеріальних характеристик, що визначають вашу особу значно більше. І раз ви вирішили, що зустріли саме ту саму дівчину, з якою хотіли б прожити своє життя, то і виховати в собі ці якості буде нескладно. Головне, пам’ятати для чого ви це робите і знати, що в підсумку ви будете винагороджені за свої старання любов’ю і турботою тієї єдиної, про яку так мрієте!