Отже, нарешті-то перша мета досягнута, і ви познайомилися з дівчиною, про яку так давно мріяли, тепер необхідно справити на неї позитивне враження. Для того, щоб значно збільшити свої шанси на друге побачення ні в якому разі не можна перебивати її під час розмови, не скаржся на свої проблеми і труднощі, не хами, не засматривайся на інших дівчат, якими б хорошими вони не були, не залишай її одну, не розмовляй по телефону, не запізнюйся і ніколи, за жодних обставин не розповідай про свої минулі відносини і колишніх відносинах в цілому.

На перший погляд здається, що це занадто просто, але, тим не менше, ці прості істини так важливі при спілкуванні з представницями прекрасної статі. Перше побачення можна сміливо порівняти з відповідальним виступом на танцювальному паркеті. Ще до моменту свого виходу, коли ти стоїш серед інших «танцюристів», вимогливі судді в особі вподобаної тобі дівчини і її подружок ставлять тобі бали за поведінку, зовнішній вигляд і ряд інших аспектів.

Абсолютно всім дівчатам без винятку дуже подобається, коли хлопець до побачення починає готуватися заздалегідь. У тому разі, якщо перше побачення пройде, м’яко кажучи, погано, то шанси піти з нею на друге побачення практично дорівнюють нулю.

Головні поради:

Зберися і дотримуйся наступних порад, тільки так ти зможеш зробити гарне враження на дівчину своєї мрії. Перше і одне з найголовніших правил – пунктуальність. На обраному для побачення місці з’явитися ти повинен за п’ятнадцять хвилин до призначеного часу. Ні в жодному разі, взагалі не при яких обставинах не запізнюйся і не змушуй даму серця чекати тебе ні секунди. Як тільки вона підходить до тебе, засліплюючи своєю посмішкою, зроби їй доречний комплімент, а після пройдіть місце для побачення. Наступний етап – жорстка перевірка тебе на щедрість. Дай дівчині можливість вибрати те, що вона хоче і навіть якщо вона перерахувала офіціантові половину меню, мило посміхайся, не подаючи страху, жінки це відчувають.

Тобі дуже пощастило, якщо твоя майбутня дівчина (якщо вона так зробить, можеш сміливо на ній одружуватися) скаже «я довіряю твоєму смаку, вибери на свій розсуд». Ось тут-то ти і можеш проявити свою щедрість. Зупиняючи вибір на певному блюді або на напої, уточнюй її уподобання, щоб їй не довелося терпіти жахливий морський смак морепродуктів, раптом вона їх не любить. Після завершення трапези залиш щедрі чайові офіціантові і проведи дівчину додому. Будь щирим, галантним і мужнім, тоді її серце стане твоїм.