Як стати привабливим хлопцем для дівчат

На жаль, але не всім від природи дано бездоганна зовнішність і неземне чарівність. Кому часто доводиться заздрити тим, у кого є прекрасні зовнішні дані і вміння гарно себе подати — такі люди впевнені в собі і домагаються потрібних цілей.

Нам здається, що людям з ідеальною зовнішністю дістається все найкраще. Але це звичайний стереотип. Ця стаття навчить хлопців, невпевнених у власній привабливості, подивитися на себе з іншого боку. Отже, як стати привабливим для дівчат?

Перше, з чого потрібно почати…Ні, не варто обзаводитися дорогими речами, вишуканим ароматом і люксовим авто. Тобто це не забороняється, звичайно, але не це головне. Згадайте хоча б бабія всіх часів і народів Казанову: це був бідний авантюрист, який жив тим, що вигравав у карти.

Однак у жінок він, як відомо, користувався величезною популярністю. «Так, але в той час матеріальні цінності не ставилися так високо, як зараз: кожна дівчина мріє про хлопця з квартирою, машиною і впливовими родичами в додачу.» Не сперечаюся — будь-яка поважаюча себе дівчина обов’язково зверне увагу на статус і матеріальне становище хлопця, але тільки не та, яка дійсно вас полюбить. В любові, як кажуть, немає перешкод, а ось як прийти до тієї самої любові, питання важливе.

Як себе вести

Як стати привабливим хлопцем для дівчат

Отже, є проблема: ви не впевнені в собі і вважаєте себе непривабливим для жінок. Напевно у вас є підстави так вважати, але в цю хвилину ви повинні їх відкинути. Встаньте перед дзеркалом, випряміться і скажіть собі, що ви — молодий, привабливий хлопець, який обов’язково доб’ється успіху у жінок.

Чули про те, що думки матеріальні? Повторюючи ці слова як можна частіше, ви будете «притягувати» до себе ту реальність, яку ви хочете. Зрештою, ви самі повірите в це і будете випромінювати енергію, здатну привернути до себе прекрасних жінок. Полюбіть себе з усіма недоліками, і вас полюбить весь світ. Це найголовніше правило.

Відкиньте стереотипи типу «дівчата люблять тупих качків на крутих тачках». Може, і є ті, які люблять, але уявіть, що це за дівчата. А ось на інтелігентних, вихованих чоловіків у жінок завжди буде попит. Звичайно, не варто зубрити теореми Піфагора і тим більше будова кісткового мозку, щоб підкорити слабка стать, але мати тонкі, шляхетні манери, ясно викладати свої думки і підтримувати бесіду — вам тільки в плюс. Запам’ятайте правила справжнього джентльмена:

Як стати привабливим хлопцем для дівчат

 • Будьте люб’язним і доброзичливим: не перебивайте, не підвищуйте голос, не матюкаєтеся, не доводьте свою правоту — це виставить вас у неблагополучному світлі.
 • Будьте простим: не треба високо себе ставити і хвалитися успіхами в роботі чи навчанні — це сильно відштовхує.
 • Вмійте не тільки добре говорити, але і з цікавістю слухати співрозмовника; намагайтеся говорити мало і по справі.
 • Не розпускати чутки, не пліткуйте і не озивайтеся про когось погано «за очі» — слава пліткаря або наклепника вам ні до чого.
 • Не намагайтеся бути центром уваги: люди, які намагаються «поглинути» увага компанії, викликають негативні емоції.
 • Говорите правильно, але не будьте занудою, виправляючи співрозмовника, який сказав щось невпопад.
 • Занадто розумним і занадто глибоким теж не варто; намагайтеся знайти золоту середину.
 • Не втручайтеся в сварку: якщо при вас хтось почав лаятися, спокійно, відійдіть в бік. У бійку тим більше не варто втручатися, навіть розбороняти — це справа тих, хто затіяв бійку.
 • Не паліть прилюдно: якщо компанія повністю складається з жінок або людей, що палять, то можете дозволити собі сигаретку. Спиртним також не варто захоплюватися — якщо ви на святі, на якому є алкоголь — пийте мало і намагайтеся закушувати. Також не варто войовничо кричати, що не пити спиртне, щоб справити особливе враження — на торжестві це заяву сприймають у багнети. Якщо спиртне вам категорично протипоказано, постарайтеся попередити компанію до початку застілля, щоб потім не було питань.
 • Виконуючи ці правила, ви не помітите, як станете «центром тяжіння» багатьох жінок.

  Як одягатися

  Як стати привабливим хлопцем для дівчат

  У кожної людини є своє поняття про ідеальну одязі. Комусь підходить діловий стиль — сорочка і штани, а комусь- спортивний: майка та штани. Звичайно, це справа кожного, і не треба думати, що якщо ви одягніться в смокінг, до ваших ніг тут же впаде незліченна кількість прихильниць. Не в смокінгу справа, а в тому, хто в цьому смокінгу. Пам’ятаєте приказку — з милим і в курені рай. Її можна перенести і на одяг — для кого-то ідеальний чоловічий образ — майка, джинси і кеди. Тому одязі в цьому випадку не варто приділяти глобальне увагу. Але кілька нюансів все ж варто запам’ятати.

 • Образ «майка+шорти+сланці» приверне хіба що сусідку Дуню на дачі.
 • Сорочки яскравих кольорів можна грамотно поєднувати з рештою одягом, але ніяк не з джинсами в дуеті з кросівками.
 • Скажіть суворе «ні» взуття з довгими носами — вона вже давно вийшла з моди і виглядає безглуздо.
 • Джинси з рваними колінами створені, швидше, для жінок, а не для чоловіків.
 • Найголовніше — не має значення, що на вас надіто — більш важливо, щоб одяг був чистий, випрасуваний, а образ підходив під визначення охайного молодої людини.

  Чим займатися

  Як стати привабливим хлопцем для дівчат

  Байки про тупих качків — омана — це ми вже з’ясували. Однак підтягнутий, спортивний вид ніхто не відміняв! Це навіть не з-за того, що для жінок дуже важливо мати поруч чоловіка, який стежить за своїм тілом, а тому що треба вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Навіть якщо немає бажання ходити в гойдалку, щоб залишити там половину своїх сил і кілограмів, вибрати спорт за душі все ж можна. Це може бути плавання, біг, футбол, волейбол, теніс — що завгодно, що вам задоволення і піде на користь. Не дарма ж у жінок непідробний інтерес до футболістів.

  Спорт — це добре для тіла, але і про голову теж не треба забувати. Запишіться на курси англійської, багато читайте, відвідуйте театри, музеї — розвивайтеся, одним словом. Голлівудський актор Бред Пітт для своєї коханої таємно брав уроки грецької, щоб справити на неї враження. Тільки уявіть — Бред Пітт, який по суті сам по собі одне величезне приємне враження, — але навіть він вирішив, що цього, мабуть, недостатньо. До речі, в музеях і театрах часто випадає шанс з ким-небудь познайомитися. Дерзайте!