12 квітня ми будемо відзначати День космонавтики. У школах і вузах, на багатьох підприємствах до цього свята готують розважальні заходи, прикрашаючи приміщення стенгазетами і плакатами.

Ми розповімо про те, як можна зробити стінгазету на День космонавтики, навіть якщо у вас немає особливих художніх талантів і досвіду. У ній можна розмістити фотографії, вирізки з газет, вірші про космос і космонавтів.

Можна розповісти про досягнення російської космічної галузі, про те, в яких умовах працюють космонавти, як вони готуються до польотів, як харчуються на кораблі та ін.

Як зробити стінгазету на День космонавтики?

Вона може мати звичайну або нестандартну форму, наприклад, у вигляді космічного корабля, у віконцях якого ви помістіть фотографії хлопців – майбутніх космонавтів. А можна розмістити у стінгазеті колаж з фотографій ракет, космічних кораблів, сонця, місяця та інших планет, зірок, комет і т. п.

Ілюстрації, наприклад, зображення космічного корабля або космонавта у відкритому космосі, можна скопіювати, роздрукувавши на кольоровому принтері, або за допомогою кальки. Розфарбувавши картинку фарбами, з допомогою ластику видаліть допоміжні лінії.

Фон газети може бути однотонним або поєднує кілька кольорів. Щоб отримати химерні візерунки, змочіть ватман чистою водою за допомогою губки. Потім наберіть на пензлик, не віджимаючи її після змочування у воді, невелику кількість фарби. Проведіть пензликом по ватману, малюючи лінії. Те ж саме зробіть, використовуючи акварель іншого кольору.

Як намалювати плакат до Дня космонавтики?

Вам знадобиться ватман, фарби, кисті і фломастери. Заголовки можна написати від руки каліграфічним почерком, намалювати за допомогою трафаретів або ж приклеїти роздруківки з інтернету. Для оформлення використовувати блискітки, фольгу, гофрований папір та інші матеріали.

Розповімо про ще одній цікавій техніці. За допомогою акварелі, зубної щітки і пластмасовою гребінця можна намалювати цяточки.

Для цього змочуємо у воді зубну щітку, занурюємо в акварель, і різко проводимо по зубах гребінці, тримаючи її над ватманом. Для прикраси також використовувати фольгу, блискітки, бісер та інші матеріали.

Як намалювати плакат на День космонавтики? Також можна використовувати готові макети, представлені в інтернеті. Їх потрібно роздрукувати, листи склеїти між собою або наклеїти на ватман і розфарбувати малюнки.