Проблема зайвої ваги актуальна у всі часи… Людство несамовито веде боротьбу із зайвою вагою… І треба сказати, в деяких випадках такі спроби цілком резонні. Не так давно у колі зірок і фотомоделей заговорили про одне ноу-хау – схуднення за допомогою активованого вугілля.

Активоване вугілля представлений медикаментом, відомим всім з раннього дитинства. Це нейтральний сорбент, який має пористу структуру і чудово виводить шкідливі речовини з організму. Все, що зустрічає активоване вугілля на своєму шляху – шлаки, токсини, гази, він успішно видаляє. Всі ці речовини помітно псують фігуру, але з активованим вугіллям можна забути про цю проблему.

Стінки кишечника не вбирають активоване вугілля, це засіб не подразнює слизову оболонку шлунка.

Навколо дієти на активованому вугіллі розгорілися суперечки. Багато вчених дотримуються думки, що така дієта не ефективна. Але досвід деяких людей доводить зворотне.

Рецепти схуднення на активованому вугіллі

Виділяють два основних методи прийоми засоби:

1. Перший спосіб заснований на розрахунку таблеток на масу тіла людини, що вирішила розпрощатися із зайвими кілограмами. Доза визначається так: 1 таблетка на 10 кг ваги. Денна норма активованого вугілля розбивається на декілька частин. Вживати 1 таблетку за годину до їжі, запиваючи чистою водою. Для початку вранці натщесерце за годину до сніданку випити кілька таблеток. Починайте дієту з мінімальної кількості таблеток. Наприклад, якщо ваша вага – 70 кг, то почніть з 3-4 таблеток на добу, поступово доводячи їх до необхідної кількості. Курс буде становити 2 тижні, після чого краще віддати волю перерви.

2. Другий спосіб. Не передбачає розрахунок необхідної кількості таблеток. У будь-якому випадку розмір фіксований – 10 таблеток на добу. Активоване вугілля рекомендується розділити на три прийоми. На сніданок випити 4 таблетки, в обід – 3 і ввечері теж 3. Приймати таблетки за 1 годину до їжі. Після закінчення 10 днів зробити перерву на 10 днів, після чого повторити курс.

3. Третій спосіб. Курс дієти становить 3 місяці. Вона заснована на споживанні в перші 10 днів кожного місяця по 1 пігулці на 10 кг ваги. Після зробити перерву на 2 місяці.

Під час дієти, відмовтеся від смажених страв, копченостей, солодощів і ін Якщо ви п’єте інші вітамінні комплекси, то розділіть їх у часі з прийомом активованого вугілля.