Поклавши шматочок ананаса в рот, який починає повільно-повільно танути, відчуваєш неземну насолоду… так, Так! Цей екзотичний фрукт корисний в усіх відношеннях. Соковитий, стиглий і истончающий солодкий запах – він надасть допомогу для мріють схуднути.

Смачний і одночасно корисний ананас, низкоколариен.

Склад цього фрукта містить особливим ензимом – бромелайном. Саме виявлення цієї речовини в складі ананаса послужило причиною справжнього «ананасового буму». Поглинаючи ананас кілограмами, можна не досягти бажаного ефекту. Так у чому ж секрет? Як же схуднути на ананасах?

Бромелайн в ананасах дійсно присутні і це не казки. До того ж, цього речовина чудово утилізують жирові відкладення, допомагаючи вирішити проблему зайвої ваги.

Ті, хто не досяг бажаної стрункості фігури, вживав ананас неправильно. Вся справа в тому, що бромелайн сконцентрований в жорсткій серцевині фрукти, яку, як правило, вирізують. Увагу, що цього робити не потрібно! Адже саме серцевина – жорстка і не дуже приємна на смак – надасть неоціненну користь для схуднення. З’їдаючи один ананас в день разом з серцевиною, ви відчуєте прилив життєвих сил, відчуєте, як організм очищається зсередини, а процеси схуднення вже запущені.

Вживати ананас стоїть у свіжому вигляді, можна задовольнятися свіжовичавленим ананасовим соком. З побоюванням до ананасу поставитися тим людям, які страждають від проблем з ШКТ.

Англійська ананасова дієта: зразкове меню і результат

Ця дієта прийшла до нас з туманного Альбіону. Дана дієта крім ананаса передбачає включення в раціон улюбленої англійцями вівсяної каші.

Меню виглядає наступним чином:
1. На сніданок. Вжити одне варене яйце з житнім хлібом.
2. На обід. Тарілку вівсяної каші.
3. На вечерю. Свіжий салат з овочів з рослинним маслом.

Цілий ананас поділяють на три частини і розподіляють між усіма прийомами їжі. Дотримуватися англійську дієту необхідно протягом 3 днів. Результат – втрата у вазі до 3-х кг.

5-ти денна ананасова дієта: меню і результат

Даний варіант схуднення обіцяє позбавлення від 4 кг ваги. Сніданок протягом 5 днів повинен бути однаковим – 100 грам пюре з ананасів і знежирений йогурт.

Меню являє собою наступну картину:
— 1 день. Обід – рис з каррі. Вечеря – 50 грам сиру, кілька варених картоплин і 120 грам ананаса.
— 2 день. Обід – відварна курка і екзотичний фрукт. Вечеря – салат з морепродуктів, огірок, ананас.
— 3 день. На обід з’їсти ананас і салат з пари помідорів, листя салату і половини болгарського перцю. На вечерю – 120 грам індички, 2 хлібця, екзотичний фрукт.
— 4 день. На обід – салат з ананаса, грейпфрута, курки і пекінської капусти. Увечері можна поласувати 120 грам плода ананаса і супчиком з селери.
— 5 день. На обід – ананасовий пиріг або інша випічка з цим фруктом. На вечерю – рис відварний, 120 грам ананаса.