Апельсин може бути не тільки смачним фруктом, але і прекрасним способом скинути зайву вагу. Існує кілька варіантів дієти з використання цього цитруса. Їх головна перевага полягає в тому, що пішовши курс можна не тільки поліпшити фігуру, але й оздоровити організм у цілому.

Переваги апельсина

Апельсин – корисний фрукт, збагачений вітамінно-мінеральним комплексом. Високий вміст антиоксидантів дозволяє використовувати фрукт в різних дієтах, а також просто як додаток до звичайного раціону. Клітковина, що міститься в апельсині, прискорить метаболізм і прискорить травлення.

Головне, що стимулює втрату зайвих кілограмів – здатність виводити токсини і шкідливі речовини.

Дієти з апельсинами

Існує кілька основних дієт, ключових елементів яких є апельсин: триденна, семиденна.

Триденна дієта

Даний вид розвантаження рекомендується при необхідності очистити організм від тяжкості і скинути кілька кілограмів. Як правило, вона застосовується після свят, переїдання або перед самим відпусткою. Основний принцип заснований на обмеженому вживанні продуктів і рідини.

Перший і другий день дієти передбачають три прийоми їжі, зокрема три апельсина, одне яйце, трохи хліба з твердих сортів і трохи сиру. А на третій день до двох апельсинів додаються знежирене молоко і варена куряча грудка натомість інших продуктів.

При дотриманні всіх правил можна скинути від одного до трьох кілограмів за кілька днів.

Семиденна дієта

Семиденна дієта передбачає скорочення вживаних продуктів, без обмеження випивається рідини. Основний принцип полягає в триразовому харчуванні протягом дня: на сніданок і вечерю слід з’їдати апельсин і хлібець. Обід може бути різним, але рекомендується включати в нього такі продукти, як варені яйця, сир, йогурт, помідори і огірки.

Основні протипоказання

Існує кілька основних протипоказань до даних дієт.

  • По-перше, апельсин відноситься до цитрусових фруктів, а значить, що кожному, у кого є алергія на дані продукти, такі дієти протипоказані.
  • По-друге, такі дієти в міру агресивні, тому не варто застосовувати їх, якщо є проблеми з шлунково-кишковим трактом.
  • Перед застосуванням будь-яких сумнівах рекомендується попередньо проконсультуватися з лікарем.