«О, боже!» — з обуренням вигукуєте Ви, помітивши на боках і стегнах жирові складки! Ваше відображення в дзеркалі тепер викликає неприязнь і відторгнення? Турбуєтеся щодо стрункості фігури? Тоді вдамося до спеціальної дієти на яйцях і огірках!

Яйце і огірок відносяться до розряду корисних продуктів, які повинні обов’язково бути присутнім у раціоні.

Наприклад, свіжий огірок – це не тільки дуже смачний і хрусткий овочі, але і джерело вітаміну С, вітамінів групи В, а ще калію, кальцію, фосфору та йоду. Величезну роль у складі огірків грає тартронова кислота, яка, гальмуючи переробку вуглеводів, заважає відкладатися жиру.

Огірки несуть неоціненну користь для нашого організму, досконально його очищаючи і виводячи шлаки і токсини з організму. Огірок – це такий «очищувач» організму, здатний вивести шкідливі речовини, «промити» ШКТ, надаючи благотворний вплив на організм в цілому.

Огірково-яєчна дієта на 7 днів

Не робіть упор на конкретну цифру, на те, від якої кількості кілограмів ви бажаєте позбутися. Просто дотримуйтесь правил дієти і результат не змусить себе чекати!

Фахівці сходяться на думці, що більш кращий м’який варіант дієти на огірках з включенням в раціон продуктів, збагачених легкозасвоюваними білками. Для цих цілей підійдуть яйця, кисломолочні продукти.

Суть дієти полягає в тому, що в день необхідно з’їдати в обов’язковому порядку 2 кг свіжих огірків, які позитивно позначаться на травленні і 2 варених яйця. Очищена вода і зелений чай також припадуть дуже до речі.

Меню дієти на кілька днів:
1. Сніданок. Два варених яйця, салат з огірків. На десерт можна насолодитися фруктом.
2. Обід. Суп овочевий з нежирної куркою. Салат з огірків.
3. Полуденок. Нарізані скибочками огірки.
4. Вечерю. Яєчня з 2 яєць, огірковий салат, приправлений рослинним маслом.

По закінченню дієти ви відчуєте небувалу легкість, відчуєте, що камінь з плечей впав! Результати дієти на огірках та яйцях приводять у захват! Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, то за тиждень можна втратити приблизно 4-6 кілограмів!

Тепер Ви не будете сподіватися на наявність жирових відкладень у зоні талії, стегон, на боках! Ефект проявиться вже через кілька днів після початку дієти. Позбавлення від важкості у шлунку гарантовано.

Та підійшовши через 7 днів до дзеркала… Ви побачите прекрасну даму зі стрункою фігурою, і відчай нарешті покине вас…