Чудовий і дивно корисний бджолиний мед це смачне ласощі, за допомогою якої можна скинути зайві кілограми. До вживання меду для схуднення потрібно дізнатися про індивідуальну загальної переносимості, тобто про ідіосинкразії, яка буває у 3-7% громадян.

Медова дієта, унікальні властивості

Мед є дуже корисним унікальним продуктом до того ж це ідеальний антидепресант, який легко замінить інші солодощі. Фахівцями світу рекомендується замість калорійних різних солодощів купити звичайний мед. Медичні численні дослідження показали, що жінки, які вживали мед, худнули значно швидше інших. Швидке та функціональне схуднення буде реально солодким процесом, як довели дослідження це дійсно допомагає скинути вагу людині. Мед має велике значення при схудненні, так як організм людини при дієтах втрачає поживні різні елементи.

Мед це дуже смачно і поживно, це відмінна підтримка організму людини при різноманітних дієтах. Властивості пов’язані з його складом, тут є білок і рибофлавін, вітаміни В6 і В9, залізо і фосфор, магній, кальцій і цинк. Кожна дієта часто супроводжується занепадом сил, а мед буде реально вирішувати ці проблеми, так як містить фруктозу і забезпечує організм джерелом енергії і це факт. Глікемічний індекс, тобто ГІ у меду буде значно менше, ніж у підсолоджувачів і цукру, тобто знижується ризик діабету і ожиріння, а також різних серцевих захворювань. Замінивши таким чудовим продуктом цукор, можна поліпшити особисте здоров’я та заодно зменшити вагу, так що аспект як схуднути за допомогою меду вирішується дуже легко і досить швидко.

1. Медовий сік. Для того щоб схуднути рекомендується два рази щодня пити медовий звичайний сік, для готування якого 1 с. л. меду розвести в 100 грамах води температурою 40-42С в середньому. Також ще можна додати такий сік 3-5 крапель лимонного соку, пити сік потрібно вранці до сніданку і за 1 годину до вечері. Медовий сік, який ще називають медовою водою, слід пити його лише залпом, а потім рекомендується зробити ще зарядку або хоча б прибирання будинку. Такий сік з подальшою зарядкою буде ефективно очищати організм, а всі корисні елементи будуть використовуватися тільки для схуднення людини.

2. Медова дієта з яблучним оцтом. Цікавим і досить ефективним способом схуднення є вода з медом з додаванням яблучного оцту. Яблучний оцет це унікальний і раціональний продукт, який використовується в різних дієтах для очищення організму та схуднення, так що дієта оцту з медом дуже хороша. Суміш яблучного оцту, звичайної води та меду буде хорошим дуже приємним засобом для схуднення, яке слід використовувати регулярно.

3. Медовий масаж для схуднення. Такий масаж є ідеальним засобом для позбавлення від зайвої ваги, багато жінок вже вибрали цей засіб. Було встановлено, що людина завдяки таким масажам дійсно худне швидше і набуває красивий, дивовижний і сексуальний вигляд. Мед відрізняється таким моментом як водний і сольовий баланс, при цьому досягається загальне врівноважування всього організму людини. Завдяки масажу здійснюється розігрів шкіри і це посилить кровообіг, так що ефект схуднення буде дуже посиленим. Медовий курс лікування триває зазвичай один місяць, його рекомендується робити через один день або рідше.

4. Медове обгортання і ванни. Медове унікальне і дуже корисне обгортання це цікавий сучасний спосіб схуднення, який сьогодні дуже актуальне в СНД і країнах Європи. Для такого щоб зробити обгортання потрібно розмазати мед в проблемних зонах, а потім обернути це місце ковдрою. Тепер потрібно ще полежати в цьому положенні до 2 годин або скільки зможете витримати, а після цього мед змивається в душі. Також існує ще медова ванна це комфортний і зручний спосіб схуднення при використанні меду, для цього у ванну слід заповнити теплою водою і розвести там до 300 грам меду. Потім людині слід зануритися в цю ванну і полежати там до 20 хвилин, можна додати ще молоко в кількості до 3 літрів.