Як терміново схуднути до Нового 2018 році?

Як схуднути до Нового року 2018? Добре зарекомендували себе монодієти, коли в раціон протягом декількох днів включають тільки один продукт, наприклад, кефір або яблука. При цьому калорійність меню значно знижують.

Терміново схуднути до Нового року 2018 допоможе кефірна дієта. Кефір виводить з організму шлаки і токсини, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Пропонуємо кефірну дієту на три дні. Протягом кожного з них за 5-6 разів потрібно випивати 1-1,5 л кефіру. Проміжки між її прийомами повинні бути однаковими.Така дієта допоможе вам схуднути до Нового року на 3-4 кг.

Інший варіант кефірної дієти розрахований на 7 днів. Протягом 6 днів потрібно випивати 1,5 л кефіру, по склянці через кожні 3-4 години. Для такої дієти підійдуть простий кефір нежирний, бифидокефир і фруктовий кефір, які потрібно буде чергувати.

Розписаний по днях, це меню буде виглядати наступним чином:
• меню 1-го дня — кефір і 5 відварених картоплин,
• меню 2-го дня — кефір 100 г відвареного курячого м’яса,
• меню 3-го дня — кефір 100 г відвареного нежирного м’яса (яловичини або телятини),
• меню 4-го дня — кефір 100 г відвареної нежирної риби,
• меню 5-го дня — кефір, овочі та фрукти, крім занадто солодких, наприклад, бананів,
• меню 6-го дня – 2 літра кефіру,
• меню 7-го дня — мінеральна або джерельна вода.

До страв не можна додавати сіль і цукор, також не можна пити чай і каву. Така дієта допоможе вам схуднути до Нового року на 5-6 кг.

Терміново схуднути до Нового 2018 році допоможе яблучна дієта. Відомо декілька їх варіантів. Варіант перший: протягом трьох днів можна їсти тільки яблука, причому в будь-яких кількостях, і пити мінеральну воду без газу. За цей час можна схуднути на 3-4 кг.

Інший варіант яблучної дієти розрахований на сім днів. У цей період у раціон включають яблука: в 1-й і 6-й дні – по 1 кг, у 2-й і 5-й – по 1,5 кг, в 3-й і 4-й – по 2 кг. Крім яблук можна також є житні сухарики, пити зелений чай без цукру і мінеральну негазовану воду.

На 7-й день яблука не їдять, можна тільки пити зелений чай і мінеральну воду. За тиждень можна схуднути до Нового 2018 році на 4-6 кг Однак врахуйте, що переходити на звичайний раціон після цієї дієти потрібно поступово, щоб закріпити отриманий результат.