Як уникнути конфліктів з батьками при підготовці до весілля?

Як знайти точку дотику поглядів? Сперечатися, наводячи вагомі причини? Отже, нині виявимо секрети світу і розуміння. Спочатку потрібно з’ясувати, хто фінансує ваше свято? Відповіддю може послужити наступні варіанти.

Гроші батьків і повний контроль

Як уникнути конфліктів з батьками при підготовці до весілля?

Батьки дають вам більше 70 % – це варіант найважчий. Зрозуміло, що, вкладає свої гроші в торжество, той і має повне право розпоряджатися, яким воно буде. Деякі батьки дадуть згоду вам самим управлятися їх грошима. До того ж, зазвичай допомога батьків потрібна тим, у кого ще немає власних зароблених грошей. Тому такі молодята сприймаються, як нерозумні діти. «Як може йти мова про самостійної організації весілля ними?» — думають батьки.

Виходячи з цього, будьте заздалегідь готові, що ваша думка не буде відігравати важливу роль у підготовці. Як цього уникнути? Проаналізуйте свої стосунки з батьками. Можливо, що ваші батьки захочуть вас побалувати і підуть вашим бажанням назустріч. Якщо це не ваш варіант, то залишається тільки співчувати.

Гроші батьків і рішення за вами

Як уникнути конфліктів з батьками при підготовці до весілля?

Але є й інший варіант. Коли рідні готові поступитися вам в головних аспектах організації свята. Тоді все не так погано, у вас є можливість домовитися разом з рідними відзначити подію так, щоб всі були задоволені.

Але якщо ваша думка зовсім не перетинається з батьківським, то вам залишається лише самим заробляти на весілля мрії. Постійні суперечки і вмовляння віднімуть у вас багато нервів і сил, а також зіпсує стосунки з близькими. Чи потрібно вам це?

Як організувати весілля мрії?

Розглянемо варіанти.

Повністю або частково відмовитися від грошей батьків

Якщо бюджет батьків менше 10 %, то ви можете на них розраховувати лише в тих моментах, з якими згодні батьки. Є ймовірність, що рідні будуть засмучені, що ви відмовилися від їх допомоги. Однак вони подивляться на вас зовсім з іншого боку, ви вже не будете для них маленькими дітьми, і це неодмінно викличе їх повагу.

Почніть відкладати на весілля

Як уникнути конфліктів з батьками при підготовці до весілля?

Зрозуміло, що це будуть невеликі накопичення, і до потрібної суми вам довго чекати. Не бійтеся, що скажуть люди. У тривалій заручини немає нічого страшного, у вас все життя попереду, щоб провести її разом у ролі чоловіка і дружини.

Ще одне весілля

Або чому б вам не влаштувати ще одне весілля. Так, вона не буде шикарною. Але ж вона буде саме такою, як ви хочете! Особливо раді ті, кому не подобаються викупи, банкети. Спочатку ви відзначите весілля з батьками так, як того хочуть вони, а після святкуєте самостійно на свій смак і гаманець.

Річниця

Третій варіант – річниця. В будь-яку з річниць ви можете зібрати друзів і рідних або навпаки провести цей день тет-а-тет. Найважливіше – надолужити згаяне і отримати нарешті-то радість від події. До того, що через кілька років ви, швидше за все, зможете дозволити собі будь-який сценарій для свята.

Як уникнути конфліктів — поради

Як уникнути конфліктів з батьками при підготовці до весілля?

Здавалося б, що в такому випадку легше домовитися, але буває і таке, що сторони ніяк не можуть визначитися, за ким залишиться останнє слово, особливо, якщо ви витрачаєте приблизно рівну суму на організацію. Попереду вас чекають постійні переговори, тому що при рівному бюджеті ніхто не може поставити точку і вирішити, як буде.

  • Розподіліть, хто і за що буде відповідати. Виявити, що для вас найбільш важливо і зупиніться на цих пунктах, інше довірте батькам. Переконайте їх у необхідності надати вам свободу у своєму виборі.
  • Допомогти уникнути конфліктів може професійний організатор весіль. Хоча варіант витратний, але ефективний. Спеціаліст розсудить всі ваші суперечки з висоти свого досвіду і врахує побажання обох сторін.
  • Щоб спокійно організувати весілля, а не вічно сперечатися з батьками, не розповідайте про підготовку. Взагалі ні слова. На всі розпитування ви можете відповідати, що це сюрприз. Якщо все одно не дають вам спокою, то ви можете давати абстрактні відповіді на їхні запитання або йти від діалогу про весілля, сказавши, що ще не замислювалися про це. У гіршому випадку, ви навіть можете прибрехати. Важливо не змушувати рідних хвилюватися, нехай вони будуть впевнені, що у вас все йде без проблем. Якщо у вас є непереборне бажання розповісти про свою підготовку, то заведіть блог нареченої. Там ваші ідеї будуть оцінені по достоїнству, піднімуть вам настрій і підкажуть, коли треба.
  • Якщо вам все-таки не вдалося тримати язик за зубами, а батьки у відповідь почали диктувати вам, якою має бути свято, то вчимося дипломатично вирішувати цю проблему.
  • І пам’ятайте – будьте обережніше зі словами, у суперечці будьте уважні до того, що ви хочете сказати. Дайте зрозуміти, що ви самі заробили на весілля, ви дорослі і самостійні. Думайте про те, що ніщо не завадить вам робити так, як ви хочете. Легше погоджуватися, але робити по-своєму, ніж нескінченно сперечатися. В майбутньому намагайтеся не торкатися весільної теми. Дайте зрозуміти батькам, що ви дорослі, причому не на словах, а на вчинках. Адже ви в кроці від власної сім’ї, де вже самі будете відповідати не тільки за себе, і не будете потребувати в чиїйсь матеріальної допомоги. Вірте, що ваша мрія збудеться!