Як упакувати і вручити подарунок дитині на Новий рік 2018?

Дарувати подарунки – свого роду мистецтво. Батькам досить витратити трохи часу, проявити фантазію – і такий презент викличе безліч яскравих емоцій у дитини і запам’ятається йому надовго.

Як красиво упакувати дитячий подарунок на Новий 2018 рік

Для цього можна використовувати коробочку нестандартної форми (у вигляді скриньки, автомобіля, кошики або сумочки), покласти подарунок в червоний різдвяний «носок» з атласу або оксамиту, в рюкзачок у вигляді символу наступаючого року – мавпи, декорувати упаковку бантами, стрічками і намистом різних кольорів.

Солодкий набір можна покласти у велику картонну упаковку у вигляді цукерки, невелику іграшку – повітряна кулька, який потрібно буде надути.

Дуже красиво буде виглядати подарунок, для упаковки якого замість обгорткового паперу буде використана яскрава тканина, зав’язана бантом.

Як цікаво вручити новорічні подарунки дітям

Велике значення має обстановка, в якій їх дарують. Мама може вбратися феєю або Снігуронькою, тато – фокусником або Дідом Морозом.

А можна найняти професійних артистів, які зроблять подарунок незвичайним чином – наприклад, в костюмах ростових ляльок.

Невеликі за розмірами помістяться подарунки в циліндрі фокусника, який в несподіваний момент вручить їх дитині.

А можна відправити подарунок синові або дочці з посильним. Він вручить дитині коробку, на якій буде зазначено його ім’я та адресу, а також ім’я та адресу відправника – Діда Мороза.

Сценарії вручення подарунків дітям на 2018 Новий рік

Опишемо один з варіантів того, як можна цікаво піднести новорічний подарунок дитині. Цей процес можна перетворити на захоплюючу гру.

Наприклад, можна влаштувати веселий конкурс або вікторину з розіграшем призів, повісити на ялинку картонні банани або мандарини з номерами подарунків, які знайдуть під ялинкою діти.

Як ще можна цікаво вручити дітям подарунки на Новий рік? Процес привітання можна перетворити на справжнє святкове дійство. Опишемо ще один сценарій вручення подарунків дітям на Новий рік.

Організуйте захоплюючу гру, відправившись разом з дітьми на пошуки подарунка, залишеного Дідом Морозом, по зроблених ним записів.

Придумайте романтичну історію про викрадений подарунок, і дитина неодмінно захоче його знайти. Особливо цікаво грати в таку гру за містом – на дачі або будинку відпочинку, де подарунок можна сховати під цією ялинкою в лісі.