Підносити подарунки дуже приємно, чудова і красива упаковка створює елемент несподіванки і індивідуальності. Звичайно, якщо ви знаєте, як упакувати подарунок у подарунковий папір.

Багато людей упаковують презенти в пакети або користуються платними послугами в магазині подарунків. Але ж можна упакувати подарунок самостійно, єдине, потрібно знати як правильно пакувати подарунок у подарунковий папір. При цьому ви заощадите кошти і зробите оригінальну обгортку.

Якщо вам здається, що для упаковки подарунка повинен бути високий художній смак або освіту, то це далеко не так. Потрібно просто розслабитися, дати собі час, включити фантазію, повністю зануритися у творчий процес.

Важливим етапом є підготовка до процесу створення упаковки. Можливо, не вийде придбати всі матеріали в одному місці, пакувальний папір можна придбати в магазині або салоні, а відповідні аксесуари та стрічки придбати в інших місцях.

Сам процес пошуків – невід’ємна частина творчої дії, отримання задоволення і задоволення. Відповідальним етапом підготовки є придбання пакувального паперу, для відмінного результату вона повинна бути щільна і хорошої якості.

Секрет бездоганною упаковки

Початковим етапом є підбір коробки для подарунка. Вона повинна ідеально підходити під габарити предмета, не деформувати його, але при цьому надійно утримувати. Цілісність крихких подарунків може порушитися, якщо він буде перекочуватися всередині.

Зовнішній вид подарунка в красивій пакувальної папері з елементами декору є класичним і одночасно безпрограшним. Вже на цьому етапі можна визначитися з розміром необхідного паперу.

Інший спосіб упаковки

Після того як ви визначилися з розміром коробки і аркуша паперу, потрібно рівно і точно відрізати частину паперу. Якщо у вас невеликий досвід краще скористатися лінійкою, розріз проводитися ножиць з добре наточеними лезами.

Подарунок у коробці розміщуємо на відрізаному шматку паперу. Накладання країв паперу повинен знаходитися в самому непомітному місці. Поставте невелику закріпки з допомогою прозорого скотчу.

Якщо зріз і нахлест вийшли неідеально рівними, можна завуалювати їх відворотом. Такий прийом підвищить міцність упаковки, вона буде менше рватися і піддаватися зачепам.

Ще один спосіб упаковки вашого подарунка

А ось ще один спосіб, як упакувати подарунок у подарунковий папір.

Мінімум скотчу, при цьому неважливо, який він односторонній або двосторонній.

Як правило, цілісність упаковки не вимагає великої кількості стрічки, та й виглядає більш естетично.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Ідеальна упаковка з допомогою декількох рухів

Після огортання коробки по периметру, найважливішим етапом є оформлення решт упаковки. Якщо форма коробки довгаста, то крайні межі невеликі, кінці треба загинати до центру кожної бічної грані. Кожен загин фіксуємо липкої стрічки.

Клапани від фронтальної частини і дна стають трикутними, починаємо кріплення з дна, далі пересуваємося до лицьової частини. Папір повинна щільно обертати коробку, не відходити і не стовбурчитися. Подібні операції повторюємо з іншого боку.

Подивіться, як красиво упакувати подарунок у подарунковий папір.

Якщо коробка більш вузька і плоска, додайте її швом вгору, оборот зробіть по довгій стороні. Потім підігніть кінці, фіксуючи папір маленькими шматочками скотча.

Секрет самої бездоганної упаковки

Тепер ідеально загорнута коробка готова, вносимо елементи декору. Тут можна дати повну волю фантазії.

Асортимент стрічок, бантів, намистин величезний. Саме ця частина оформлення подарунка є творчою.

Тут ви можете прикріпити маленьку візитку, привітання, побажання.