Бажання схуднути часто пов’язано не тільки з придбанням гарної фігури, але і за показаннями лікаря коли ситуація із зайвою вагою загрожує здоров’ю людини. Одним із способів допомоги при схудненні є метод підрахунку калорій з їжі, яка споживається протягом дня.

Подібна методика реально допомагає скинути до 10 кг в місяць, і схвалена деякими дієтологами, але після деякої перерви в такій дієті вага набирається знову, а іноді ще й з додатковим плюсом. Щоб утримати вагу в нормі потрібно знати, як утримати отриманий результат розрахунку калорій.

Принцип схуднення на обчисленні калорій

Принцип цієї дієти досить простий – можна їсти все, але в рамках тисячного калоражу у день. З одного боку цей метод дозволяє їсти що завгодно, але з іншого боку при неправильному виборі продуктів може з’явитися відчуття голоду з-за неправильного підрахунку калорій. Однією цукеркою сильно не наїсися, а кількість калорій після такої їжі істотно збільшиться. Тому люди, які дотримуються цього методу, ретельно вишукують продукти з малою кількістю калорій, обмежують себе в жирах і вуглеводах.

З часом організм, не отримуючи звичне кількість калорій, починає знищувати власні запаси, як правило, жиру і людина худне.

Утримання ваги на все життя

Схуднення при такій дієті може бути стрімким і головне завдання зберегти отриманий вагу після відмови від методики, що не завжди виходить. Щоб утримати все на потрібної цифри варто знати кілька правил:
1. Заборонений різкий вихід з будь-якої дієти, все робимо поступово і не поспішаючи.
2. Продукти харчування проходять ретельний відбір за кількістю калорій, але дозволяється дозволити собі деякі відступи від дієти у розрахунку 10 калорій за одне вживання їжі не частіше одного разу в тиждень.
3. Кількість прийомів їжі краще збільшити, а ось порції дещо зменшити. В ідеалі краще є до шести разів на день, але мініатюрними порціями.
4. Фізичне навантаження – запорука не тільки здорового способу життя, але і вірний крок до стрункої фігури.
5. Не варто додавати до раціону шкідливі продукти і короткі вуглеводи. Саме ці продукти можуть спровокувати повторний набір ваги після дієти.

Будь-яка дієта стає корисною, якщо її дотримуватися все життя і підрахунок калорій не виняток. Тому варто розподілити в своєму раціоні продукти, які допоможуть утримати баланс ваги в потрібному руслі. Тоді фігура буде виглядати красивою і підтягнутою, а здоров’я відмінною.