Як вбудувати пральну машинку в кухонний гарнітур: визначаємося з місцем вставки, установка

Сучасні господині звикли до благ цивілізації і вже не можуть обходитися без численної побутової техніки, у тому числі і без пральної машини. Для зручного розміщення пральної машини фахівці рекомендують встановлювати агрегат на кухні. Таке рішення дозволяє звільнити настільки необхідний простір. Вбудована машинка в гарнітур буде відмінним доповненням загального інтер’єру. Розглянемо особливості вбудовування меблів в кухонний гарнітур, адже впоратися з цим ви в змозі власними зусиллями.

Як вбудувати пральну машинку в кухонний гарнітур: визначаємося з місцем вставки, установка

Визначаємося з місцем вбудовування

Зміст статті

 • Визначаємося з місцем вбудовування
  • Вбудовуємо в шафу-тумби
  • Вбудовуємо за фасадом і під стільницею
  • Вбудовуємо без дверки підлогу стільницею
 • Установка

Машинку можна встановити буквально скрізь, де є можливість підключити її до централізованого водопостачання, а також каналізації. Розглянемо кілька варіантів, де і як можна зручно поставити техніку на кухні.

Вбудовуємо в шафу-тумби

Цей варіант є незвичайним, його не так часто використовують, але разом з тим він дуже цікавий. При такому способі розміщення техніка встановлюється не на підлогу, а монтуються в середній відсік шафи. Під нею знаходиться якийсь шафа, а над нею ще один елемент кухонного шафи. Таке рішення виглядає досить органічно. Якщо необхідно, можна використовувати цікаві варіанти декору.

Говорячи про експлуатації машинки, яка встановлена таким чином, ви відразу ж помітите перевагу. Вам не доведеться нахилятися для того, щоб завантажити білизну або дістати його з барабана. Також це раціональне використання площі, адже місце під і над машинкою не втрачає свою функціональність.

Вбудовуємо за фасадом і під стільницею

Цей спосіб монтажу є одним з найбільш поширених. Техніка повністю закривається і її не видно. Спереду машинка закрита дверцятами, як і на інших шафах меблів, а зверху її накривають стільницею.

Цей варіант вбудувати пральну техніку буде досить зручним, якщо у вашій кухні вже продуманий дизайн, всі аксесуари меблевого гарнітура витримані в єдиному стилі, а машинка може зіпсувати загальний вигляд. Цей варіант є найбільш оптимальним рішенням.

Як вбудувати пральну машинку в кухонний гарнітур: визначаємося з місцем вставки, установка

Вбудовуємо без дверки підлогу стільницею

У деяких випадках машинка буде добре виглядати і без маскуючої дверцята. Це доречно, коли вся кухонна техніка витримані в єдиному стилі. Якщо ж техніка виділяється, її можна задекорувати, використовуючи відповідні матеріали для обклеювання. Також можете просто пофарбувати лицьову сторону машинки в потрібний колір.

Як вбудувати пральну машинку в кухонний гарнітур: визначаємося з місцем вставки, установка

Установка

Алгоритм підключення:

 • Використовуючи зливний шланг необхідно виконати підключення до каналізації через спеціальний гумовий сифон. Він дозволяє попередити ймовірність проникнення неприємних запахів з каналізаційної системи при експлуатації.
 • До водопроводу підключити техніку необхідно за допомогою спеціального гнучкого шланга, він повинен йти в комплекті. На трубі, яка підводиться до машинці необхідно встановлювати окремий вентиль. Якщо виникають неполадки в роботі водопроводу, ви зможете перекрити тільки цю трубу, немає необхідності турбуватися за водопостачання інших точок по квартирі.

ВАЖЛИВО. Не забудьте встановити фільтр після труб, це дозволить заощадити час і сили в майбутньому.

 • Підключення до живлення повинно бути виконано від щитової з використанням заземлюючого проводу

Безсумнівно, використання цієї техніки на кухні — зручно і дуже функціонально. Щоб у вас не виникло ніяких складнощів з експлуатацією, необхідно заздалегідь розрахувати, що, де і як ви поставите, важливо розташування всіх комунікацій. Тоді монтаж пральної машинки пройде швидко і без проблем.

Як вбудувати пральну машинку в кухонний гарнітур: визначаємося з місцем вставки, установка