Як вибачитися перед дівчиною і як помиритися з нею

Любовні стосунки штука складна, іноді навіть в самій безхмарною закоханій парі настає час сварок і непорозумінь. Можливо, не навмисно, але молоді люди кривдять своїх дівчат, а потім дуже сильно шкодують про це. Жінки мають тонку психіку, для них будь необережно сказане слово може ранить у саме серце.

Сварки призводять до розриву відносин, і вже колишня дівчина буде довго зберігати свою образу.

Якщо ви відчуваєте свою провину і хочете повернути колишню дівчину, то потрібно попросити вибачення за сказане і зроблене.

Як вибачитися перед дівчиною, яка дуже сильно ображена на вас і як відновити стосунки з дівчиною, з якою ви хотіли б створити сім’ю? Постараємося вам в цьому допомогти.

Поширені помилки з боку чоловіків

Як вибачитися перед дівчиною і як помиритися з нею

Існує кілька основних помилок, які чоловіки роблять, коли хочуть вибачитися перед своєю колишньою дівчиною:

 • Приниження. Чоловіки, ніколи не принижуйтеся перед своїми жінками, як би ви не хотіли серйозних з нею стосунків і створення сім’ї в майбутньому, вимолювати своє прощення не можна. Так, ви тільки опустіть себе в очах жінки, і вже ніколи не завоюєте її повагу. Краще всього вести себе гідно.
 • Не перекладайте свою відповідальність на інших людей або ж на інші обставини. Так ви покажіть, що нездатні самі управляти своїм життям і ви сам собі не господар. Відмовки типу «я був сильно п’яний» не допоможуть, ви лише зміните думку вашої дівчини про себе в гіршу сторону.
 • І якщо ви вже твердо вирішили відновити стосунки з колишньою дівчиною з метою створення сім’ї, продемонструйте їй це, а саме ні в якому разі не просіть пробачення по смс або повідомленнями в соціальних мережах. Тільки дивлячись один одному в очі. Адже так ви зможете зрозуміти, чи готова дівчина вас пробачити і будувати з вами сім’ю.
 • Не розповідайте про вашу сварку іншим людям, навіть друзям, точніше не вдавайтеся подробиці. Всі ваші слова можуть дійти до вашої коханої, і їй може не сподобатися що ви розповідайте про вашу спільну особистому житті.
 • Не вимагайте у коханої, щоб вона вас тут же пробачила і все забула. Якщо сварка була серйозною, то вам доведеться запастися незвичайним терпінням.
 • Якщо ви хочете помиритися з колишньою коханою і тим більше прагнете до створення сім’ї, вам категорично заборонено флірт з іншими дівчатами. Чоловікам вести себе так не личить.
 • Постарайтеся не робити подібних помилок, тоді, можливо, ваше примирення не за горами.

  4 способи щоб попросити вибачення у дівчини

  Як вибачитися перед дівчиною і як помиритися з нею

  Існує кілька способів як помиритися з дівчиною, ви можете вибрати будь-який з них, або всі відразу, вирішувати вам:

  • Перший спосіб – банальний. Ну, це скоріше не спосіб примирення, це те, що чоловік повинен робити регулярно – подаруйте своїй дівчині великий букет квітів. Звичайно, якщо ви цього ніколи не робили або робили вкрай рідко цей спосіб можна вважати спробою примирення. Але якщо сварка була гучною, і ви сильно образили свою дівчину, то цей варіант буде слабенький. Скоріше всього ви отримаєте цим букетом по обличчю. Воно вам треба?
  • Другий спосіб можна й не називати оригінальним, але тим не менш він більш дієвий, ніж попередній. Влаштуйте романтичну вечерю при свічках. Тут правда можуть виникнути деякі складності, наприклад, як змусити дівчину прийти на цю вечерю, якщо вона з вами не хоче навіть розмовляти. Знову-таки, цей спосіб підходить тільки для дрібної сварки. Тому геть «банальщину», необхідно діяти оригінально.
  • Якщо ви володар творчих здібностей, то ваші шанси різко зростають. Напишіть своєї колишньої коханої вірші або пісню. Саме напишіть, а не скачайте з інтернету. Цей спосіб допоможе красиво висловити ваші почуття в повній мірі. Складений вами вірш можна транслювати в радіо-ефірі або з допомогою рекламного щита.
  • Оригінальний спосіб, але він і оригінальний, що повинен бути придуманий вами самостійно, але можна і скористатися вже існуючими методами. Наприклад, попросити друзів створити відео-кліп з проханням пробачити його, або ж подарувати незвичайний подарунок. Або ж можна зізнатися в любові публічно.

  Кожен з цих способів може і не подіяти, якщо ви не обговоріть з дівчиною причину вашої сварки. Пропонуємо вам чітку інструкцію до дії.

  Чітка інструкція для чоловіків: як правильно просити вибачення

  Як вибачитися перед дівчиною і як помиритися з нею

  Безумовно, до або після вжитих заходів, які були описані вище, ви повинні поговорити зі своєю дівчиною віч-на-віч. Адже так не буває, ви піднесли подарунок, і дівчина вас пробачила. Хоча ні, буває, але такі відносини не можна віднести до серйозних і навряд чи вони приведуть до створення сім’ї. Поругавшаяся пара повинна обговорити причину сварок і прийти до спільного рішення.

 • Самий вірний шлях до примирення – це ваша щирість. Вести себе потрібно щиро і без агресії, тільки тоді дівчина піде з вами на контакт.
 • Вам необхідно зрозуміти, у чому ваша вина, адже кожен може вибачитися, але не кожен розуміє в чому. До того ж багато чоловіків вважають, що дівчата, показуючи свою образу, просто вередують, але це не так. Якщо вона вас любить і готова до створення сім’ї з вами, вони не стане грати роль скривдженої просто так, значить на те були причини.
 • Якщо ви не розумієте, чим могли так образити свою колишню дівчину, то в будь-якому випадку поговорити вам необхідно. Перед розмовою налаштуйтеся на щиру бесіду, і постарайтеся вести себе спокійно. Запитайте у дівчини, що її конкретно образило, і, якщо ви не бачите в цьому нічого образливого постарайтеся їй це донести. Якщо не вийшло, то змиріться і пообіцяйте так більше не робити.
 • Якщо свою провину ви розумієте і визнаєте, то розкажіть колишній дівчині про це, вона повинна знати, що ви все зрозуміли, і в майбутньому цього не повторитися. Скажіть їй, що у вас серйозні наміри, і ви налаштовані на створення з нею родини.
 • Подруги або родичі вашої коханої можливо підкажуть вам як помиритися з дівчиною. Досить їх переконати в тому, що ви її любите, хочете створити з нею серйозні стосунки, а в майбутньому міцну сім’ю. І ви каєтеся в тому, що накоїли.
 • Безумовно, всі ваші розмови з колишньою дівчиною повинні бути наодинці, так, що вам доведеться організувати особисту зустріч.
 • Якщо всі ваші спроби ніяк не увінчалися успіхом, не варто засмучуватися. Необхідно трохи почекати. Ні в якому разі не можна на дівчину підвищувати голос і її перебивати, намагаючись довести свою невинність. Краще вести себе наполегливо, але не нав’язливо.
 • Як вибачитися перед дівчиною і як помиритися з нею

  І наостанок кілька порад:

 • Якщо ви хочете публічно вибачитися перед дівчиною, добре подумайте, адже не всі дівчата люблять цього.
 • Взагалі, що б ви не придумали для вибачення, добре підготуйтеся.
 • Не використовуйте ультиматуми, а краще не сподівайтеся на швидке прощення.
 • Звісно, ніхто вам не дасть гарантій, що дівчина вас простить, але для вас має бути головним, щоб дівчина пробачила і не тримала на вас образу, навіть якщо ваші відносини не відновляться.
 • Якщо сварка сталася нещодавно, нехай дівчина трохи охолоне. Не варто відразу лізти до неї зі своїми вибаченнями.
 • Якщо ваша сварка сталася на ґрунті зради або зради, то отримати прощення стане ще складніше, можливо, дівчина вас ніколи не пробачить, в цьому випадку просто залиште її в спокої.
 • Тепер ви знаєте, як вибачитися перед дівчиною, так що дійте і у вас все вийде. І постарайтеся в майбутньому не допускати більше сварок і образ. Любіть один одного!