Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососа

Улюбленим засобом наведення чистоти і порядку в машині у автомобілістів є мобільний автопилосос. З його допомогою можна прибрати пил і дрібні частинки бруду навіть у важкодоступних куточках салону.

Однак, зважаючи величезного різноманіття постачальників часом буває важко зупинити свій вибір на конкретній моделі. Для початку давайте подивимося, хто з виробників цієї техніки користується попитом у любителів авто.

На які фірми звернути увагу при виборі

Зміст статті

 • На які фірми звернути увагу при виборі
 • Моделі для сухого та вологого прибирання
 • Характеристики, на які варто звернути увагу
  • Контейнер для сміття
  • Особливості корпусу
  • Потужність
  • Повітряний фільтр
  • Час роботи акумулятора
  • Додаткові можливості

Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососаНасамперед потрібно зробити застереження – про яку цінової категорії обладнання йде мова. Деякі бренди фокусуються на виробництві бюджетних моделей, інші, навпаки, зосереджені на продукції преміум рівня. Комусь вдається однаково вдало виробляти моделі в декількох цінових сегментах.

Аналіз ринку показав, що автолюбителі з особливою теплотою ставляться до наступним фірмам-виробникам автомобільних пилососів:

 • Black&Decker. Цей бренд відомий якісними і надійними електротехнічними продуктами різноманітного застосування. В першу чергу виробник славиться електроінструментом. Автомобільні пылесборщики не є в цьому сенсі винятком. Вони досить ефективні і зручні в експлуатації. Моделі пилососів Black&Decker регулярно займають призові місця в різних рейтингах магазинів, які торгують цією продукцією;
 • Bomann – німецький виробник, спочатку відомий любителям якісної кухонної техніки. Однак, йому вдалося перенести високу якість товару, настільки характерне для Німеччини, і на цей вид пристроїв. Особливо гарні акумуляторні варіанти;
 • Те ж саме стосується ще одного відомого німецького виробника – Bosh. При наявності достатніх коштів на модель цієї фірми також варто звернути увагу;
 • Vitec є одним з лідерів в бюджетній категорії продукції. Примірники обладнання виробництва Vitec славляться привабливою вартістю, достатньою потужністю і практичністю у використанні;
 • А також серед моделей економ-класу у верхніх рядках рейтингу продажів знаходяться представники компанії «Автопрофі». Назва їх продукції знайоме під брендом Агресор. До їх достоїнств можна віднести гарне співвідношення «ціна/якість»;
 • Philips присутній у верхніх рядках топ-списку моделей середнього класу. Їх відрізняє низький рівень шуму, висока ефективність, можливість роботи від акумулятора і від прикурювача.

Моделі для сухого та вологого прибирання

Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососаПрості моделі автомобільних гаджетів можуть виробляти очищення салону від сухих забруднюючих речовин. В якості прикладу можна навести: Vitek VT 1840 і Black & Decker PAD 12000.

У разі якщо в салоні пролилася рідина, на допомогу прийдуть пилососи, що підтримують функцію вологого прибирання. Серед них попитом користуються: Black & Decker (ADV 1210, PAV 1205, AV 1205) і Bomann AKS 713 CB.

Характеристики, на які варто звернути увагу

Як вибрати автомобільний пилосос? При виборі автопилососа не забувайте про характеристики, на які слід звернути увагу в першу чергу. Їх виділяється кілька.

Контейнер для сміття

Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососаРозмір контейнера впливає на зручність використання приладу і також на частоту його очищення. Параметр суто індивідуальний і залежить від уподобань автомобіліста і розміру його транспортного засобу.

Особливості корпусу

Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососаРозрізняють два види пристроїв, різних за принципом дії – контейнерні та циклонні. Перші дешеві, прості в експлуатації та компактна, з іншого боку, вони більш гучні, вимагають частої заміни фільтрів і незручні в процесі чищення.

Важливо! Циклонні гаджети більш сучасні та дорогі апарати. Завдяки прозорому корпусу вони дозволяють візуально контролювати захоплений сміття (наприклад, на предмет цінних речей). Вони стабільні по потужності і тихі в роботі, їх приємніше і простіше очищати. Але при цьому вони більш дорогі і складні в роботі.

Потужність

Умовна межа потужності лежить на рубежі 80 Вт. Нижче цього порога прилади вважаються малопотужними, вище – потужними. Чим більша потужність, тим краще якість видалення пилу і бруду.

Повітряний фільтр

Як вибрати автомобільний пилосос. На що звернути увагу при виборі автомобільного пилососаРозрізняють одноразові та багаторазові, фільтри тонкого очищення, що миються і т. д. Зустрічаються моделі оснащені фільтром НЕРА (для утримання мікроорганізмів).

Час роботи акумулятора

Ключовий параметр для акумуляторних пристроїв, значення якого коливається в районі 10-20 хвилин.

Додаткові можливості

До додатковим характеристикам відноситься кількість насадок, що входять в комплект поставки. Їх різноманітні форми дозволяють більш ефективно очищати різні ділянки автомобільного салону.