Як вибрати дитяче автокрісло?

Як вибрати дитяче автокрісло?

Давно вже канули в лету часи, коли новонароджену дитину не виносили з дому цілих 40 днів з дня його народження. Так само йшла справа і з мамою, недавно народила малюка, яка теж виявлялася під замком. Причому за дотриманням цього звичаю, особливо в селах, уважно і пильно стежили бабусі, які поважали і шанували різноманітні звичаї, традиції і сліпо вірили будь-яким прикметам.

Однак час не стоїть на місці, і сьогоднішній мобільний століття диктує свої правила. Часто батькам доводиться брати з собою маленьку дитину на всілякі зустрічі, поїздки, а іноді і навіть на роботу. Ми вже не говоримо про такі необхідні виїздах, як відвідування лікаря і т. д.

Як вибрати дитяче автокрісло?

Як вибрати дитяче автокрісло?

З кожним днем кількість автомобілів на наших дорогах збільшується, що, безумовно, говорить на користь небезпечність перебування на дорозі. І кожен виробник велику увагу приділяє безпеки водія і пасажирів, які будуть перебувати в даній машині. А безпека наших дітей залежить від нас – їхніх батьків. Адже ми – дорослі, у відповіді за все, що відбувається з ними: будь то хороше або погане.

На щастя, в наших силах зробити перебування дитини в чотириколісному другові максимально приємним, комфортним і, що є найбільш важливим, безпечним. Таким універсальним засобом, що дозволяє відчути всі принади їзди з маленьким пасажиром, є автокрісло для дітей. Ті, хто вже використовує дитячі сидіння, відзначають їх комфортабельність, зручність та порівняно доступну ціну. Однак ті, хто наважився на таку покупку, часто губляться, не знаючи на якому виробнику і якої моделі зупинити свій вибір, адже різноманітність таких дитячих сидінь просто вражає, і як показує практика, приводить у замішання.

Як правильно встановити дитяче кріслоЯк вибрати дитяче автокрісло?

Як вибрати дитяче автокрісло: кретерии

Основним критерієм вибору такої покупки є вік вашого малюка, адже дитячі автокрісла, в першу чергу, поділяються за віковими категоріями, однак, незважаючи на це, варто враховувати також і фізіологічні показники вашої крохи, такі як ріст і вага.

Як вибрати дитяче автокрісло?Саме на цих даних (зріст, вага, вік) і ґрунтуються виробники сидінь для дітей при поділі їх на групи.

При виробництві цього важливого пристосування виробник враховує всі анатомічні особливості маленьких пасажирів, підходячи до цього з усією відповідальністю, адже тут йдеться і життя дитини, а що може бути важливіше?!

Як вибрати дитяче автокрісло?

Величезний вибір автокрісел

При установці нового сидіння в автомобіль варто враховувати деякі рекомендації фахівців, а також користувачів цього винаходу.

Оптимальним місцем для установки дитячого автомобільного утримуючого пристрою для п ‘ машини є середнє місце в задньому ряду сидінь. Що стосується семимісного автомобіля, то оптимально безпечним розташуванням вищезгаданої деталі буде середнє місце в середньому ряду сидінь.

Трекхточечный ремінь безпеки, який використовується для кріплення – необхідна деталь у разі, якщо ви хочете мати універсальне сидіння для малюка в автомобілі, оскільки з його допомогою ваш пристрій може використовуватися в будь-якому автомобілі. Ви зможете оцінити цей ремінь гідно, якщо возите свого малюка в різних машинах. Тим більше, що він підходить для кріплення автокрісел групи. Однак сьогодні використання такого сидіння в деяких моделях автомобілів є дуже важкою через оригінального дизайну сидінь і неможливості кріплення там дитячого автокрісла. Тому обов’язково перед придбанням перевірте можливість його кріплення у вашій машині.

Як вибрати дитяче автокрісло?

Дитяче автокрісло

Деякі батьки задаються питанням: з якого віку можна і потрібно використовувати сидіння для дитини в автомобілі? Можливо, для когось стане новиною, але таке пристосування є обов’язковим з перших днів життя нової людини. Також не варто слухати поради скептиків, які стверджують, ніби повноцінною заміною для автомобільного дитячого сидіння дитині може стати люлька від коляски.

Адже використання звичайної люльки є небезпечним для вашої дитини через відсутність надійних кріплень. До того ж, існують люльки за типом автокрісел для найбільш маленьких пасажирів, які і стануть в нагоді вам в такому ніжному віці дитини. Найбільшу безпеку дитині забезпечують сидіння, які закріплюються особою проти напрямку руху.

Слід пам’ятати, що використання цього універсального пристосування актуально аж до досягнення дитиною дванадцятирічного віку. Проте, якщо зростання дитини досяг позначки півтора метра раніше зазначеного віку, його сміливо можна пристібати ремінь безпеки, який є в автомобілі. Але навіть якщо дитина вже більше дванадцяти років, а його зростання як і раніше нижче півтора метрів, можете сміливо використовувати його старе сидіння при їзді на автомобілі.

Як вибрати дитяче автокрісло? Існують також деякі додаткові критерії вибору вищезазначеного винаходу. Крім того, що воно повинно бути максимально безпечним для дитини, малюкові повинно бути в ньому комфортно, а також його кріплення і дизайн повинні збігатися і гармоніювати з салоном вашого автомобіля.

Пам’ятайте, що універсального пристрою не існує. Тому, вивчивши асортимент, виходячи з характеристик дитини, власного бюджету, вимог, уподобань та смаків, ви зможете зробити оптимальний вибір цього просто незамінного засобу безпеки дитини в автомобілі!