Важлива роль в наших будинках відведена м’яких меблів. На зручному дивані добре відпочити після робочого дня. З приходом гостей приємно розташуватися для спільного перегляду цікавого фільму.

Можна сказати, що диван — це господар вітальні. При виборі нової меблів перше, що вимагає уваги – це зручність. Наступна роль за якістю конструкції та покриття. Ще важлива умова – колірне оформлення оббивки.

Всі оббивні матеріали за кольором бувають двох типів:

 • Однотонні, можуть бути нейтральних колірних відтінків або яскравими;
 • Тканини з малюнком, пофарбоване в кілька кольорів, їх скомпонувати в інтер’єрі буде трохи складніше.

Особливості підбору кольору дивана до інтер’єру

Зміст статті

 • Особливості підбору кольору дивана до інтер’єру
  • Підбір кольору дивана для спальні
  • Як вибрати колір дивани для вітальні
  • Вибір кольору дивани для кухні

Як підібрати колір дивана до інтер’єру? Оформлення меблів повинно поєднуватися з тоном стін, штор, килимового покриття, іншими частинами дизайну. Поєднання кольорів може бути наступних планів:

 • Монохромний план, виконаний в одному кольорі. Меблі від стін і штор відрізняється відтінком або по светлоте. Рекомендований стиль – мінімалізм;
 • Нейтральний план, кольори відрізняються, але вони близькі по светлоте. Наприклад, шпалери сірого світлого відтінку, а диван сіро-бежевого. Загальне враження від такої кімнати – вона дуже затишна;
 • Комбінований план колірного оформлення, самий складний і самий цікавий в результаті. Наприклад, зелений диван на тлі помаранчевих стін.

Підбір кольору дивана для спальні

Як вибрати колір дивана в інтер’єрі? Спальня диктує свої правила вибору поєднань для меблів та інтер’єру. Відтінки повинні бути неяскраві, приглушені.

Це місце, куди ми приходимо розслабитися, відпочити від проблем трудового дня. Для кімнати відпочинку підійдуть всі відтінки сірого, бежевого кольорів, пастельні відтінки, хорошим рішенням буде синя софа.

Як вибрати колір дивани для вітальні

У вітальні ми проводимо час з родиною та гостями. Поєднання повинні бути веселими, яскравими. Меблева тканина з малюнком; теж яскравих кольорів. Динаміку привнесуть контрастні поєднання, наприклад, чорний з білим або червоним.

Довідка! Вибирати «чорний» кольором диван можна тільки для великої вітальні, не захаращеній меблями.

Вибір кольору дивани для кухні

На кухні ми проводимо багато часу. Господині готують смачний обід, вечеря. Домочадці приходять поїсти. Тут всі люблять приємно провести час за розмовою і чимось смачненьким. Кухня оформляється квітами, стимулюють апетит. Підійдуть відтінки помаранчевого, жовтого, поєднання бежевого і білого з червоним.

Довідка! Майстри своєї справи в області дизайну житла використовують для підбору колірних поєднань колірний круг.

Підбір колірного оформлення меблів — складне питання. Ринок пропонує велику кількість сучасних меблевих тканин і матеріалів. Їх палітра змінюється так само, як і в одязі. Приклавши зусилля і фантазію, легко доповнити будинок якісного та модного меблями.