У багатьох випадках домогтися ідеального тону особи неможливе без використання коригуючого засобу. Це засіб допоможе вирівняти, виправити багато дефекти. Замаскувати пігментацію шкіри, судинні зірочки, вугровий висип. Та інші недоліки на шкірі обличчя. Як правильно вибрати коректор для обличчя і як правильно ним користуватися. Для цього потрібно засвоїти деякі правила.

Різні види коректорів

При проблемах зі шкірою обличчя, використання коректорів стає просто необхідним. Вони допоможуть вам при виконанні вечірнього макіяжу і при повсякденному використанні. Які ж існують види коректорів? Вони бувають тілесні і кольорові. Тілесні коректори використовуються для вирівнювання тону, для додання чіткого овалу обличчя. Кольорові допомагають приховати всі наявні недоліки. При цьому тілесний коректор використовується після накладення кольорового. Після того, як візуально прибрали всі видимі недоліки.

Консистенція коректорів також буває різна. Так вони бувають рідкими, твердими, маслянистими. За своїми параметрами вони коригують дефекти різної інтенсивності.

Кольорові коректори можна зустріти різноманітні:

  • Блакитного відтінку
  • Зеленого відтінку
  • Оранжевого відтінку
  • Фіолетового відтінку
  • Сріблястого відтінку
  • Жовтого відтінку

Для маскування того чи іншого дефекту необхідно використовувати засіб певного кольору. Наприклад, дефект акне, маскуються зеленим кольором коректора. Венозні зірочок і сіточки маскуються зеленим коректором. І так далі.

Рідкі коректори схожі за своєю структурою на тональний крем для обличчя. Наносити їх потрібно за допомогою пензликів або спонжей.

Тверді коректори це найбільш зручний вид, так як при їх використанні не потрібно особливих навичок. Випускається зазвичай у вигляді олівця. Тому його дуже просто використовувати при маскування недоліків щодня. Багато виробників додають у коректори різні вітаміни та лікарські засоби. Це дуже корисно при вугрової висипки і просто для здоров’я вашої шкіри. Якщо користуватися коригувальним олівцем, можна мати прекрасний рівний тон і чіткий овал обличчя.

Олійні коректори нагадують театральний грим. Вони мають дуже щільну масляну структуру. Виходячи зі свого складу, вони маскують значні дефекти, наприклад – зайву пігментацію, веснянки тощо. Використовувати їх не складніше, ніж тверді коректори. Тому, їх також можна наносити щодня.

Як користуватися коректором?

Для того, щоб завдати коректор, необхідно очистити шкіру, провести зволоження шкіри за допомогою крему. Після цього акуратно, точками нанести коректор. Після цього можна наносити тональний крем. При такому макіяжі шкіра буде мати рівну структуру без видимих вад.