Нарощування вій – процедура тривала і складна, що стає цілою проблемою для початківців майстрів. Довготривале знаходження як клієнта, так і майстри практично в незмінних позах комфортним не назвеш, тому слід відразу подбати про придбання відповідної меблів. Як вибрати кушетку для нарощування вій, і на що звернути увагу в першу чергу?

Основні види кушеток для нарощування вій

Зміст статті

 • Основні види кушеток для нарощування вій
 • Плюси і мінуси складних і нескладних кушеток
 • Питання про розмір кушеток
 • Кушетку з яким покриттям краще придбати

Кушетка зовні схожа з класичною медичної або косметологічної і необхідна для зручного розташування клієнта, комфортної роботи лешмейкера. За принципом трансформації вони поділяються на:

 • Механічні. Проста конструкція за доступною ціною. Основа виконується з металу або дерева і складається з 2-х або 3-х частин. Невисокого людині комфортно розташуватися на 3-секційному лежаку буде вельми проблематично;
 • Гідравлічні. Також мають 2 або 3 секції, однак, положення регулюється за допомогою гідравлічного підйомника, який приводиться в дію натисканням педалі. Більш комфортний і сучасний варіант, але і вартість його трохи вище;
 • Електричні. Найбільш дорогі, але при цьому ціна повністю виправдана. Наявність електроприводу забезпечує безшумність, потужність, швидке регулювання секцій і їх підігрів, а також неймовірний комфорт.

Вартість кушетки залежить і від країни-виробника. Вітчизняні дешевше, ніж європейські, при цьому оптимальне співвідношення ціна — якість забезпечує китайська продукція.

Плюси і мінуси складних і нескладних кушеток

Складаний варіант популярний завдяки своїй мобільності – виріб легко приймає форму і розміри валізи, який береться на домашній виклик. Переваги очевидні: компактність і невелика вага (10-11 кг); готове робоче місце вдома у клієнта; комфорт для клієнта і майстра; простота в догляді і мінімум займаного місця. Поряд з позитивними якостями є і недоліки: витрати часу і сил на підгін кушетки під клієнта, відсутність подушки або підголівника.

Нескладні лежаки використовуються в якості стаціонарного обладнання, володіють великим комфортом і комплектацією. Їх вибір обумовлений:

 • Наявністю електричного або гідравлічного підйомника;
 • Підголовниками для більшої зручності розташування клієнта;
 • Столиками і скриньками для зберігання інструменту та матеріалів.

До мінусів відноситься неможливість використовувати лежак для виїзду додому, досить великі розміри виробів, невимогливість у догляді та значна вартість, яку не можуть осилити початківці салони.

Питання про розмір кушеток

Яку кушетку вибрати для нарощування вій? На габарити лежака безпосередньо впливають: принцип зміни положення секцій, наявність приводу, конструкція і функціонал. Однак існують розміри, які прийнято вважати класичними – довжина 1,8 м, ширина 0,6 м, регулювання висоти в діапазоні від 0,65 до 0,75 м. Цим параметрам, як правило, не відповідають моделі з електроприводом, оскільки вони володіють великими розмірами, а також вироби, які виробляються за індивідуальним замовленням.

Кушетку з яким покриттям краще придбати

До покриття пред’являються підвищені вимоги – вона повинна сприяти розслабленню і відчуття комфорту, особливо враховуючи тривалість процедури. В ідеалі матеріал:

 • Приємний на дотик;
 • М’який і в той же час міцний;
 • Легкий у догляді і стійкий до антисептичну засобів.

Кращим вибором стане шкіра, яка не має запаху, але при цьому володіє високою вартістю або хороший шкірозамінник. Обтягування матерією не практично, оскільки вона мазка і швидко затирається, а також не піддається нормальній санітарній обробці. Оптимальним співвідношенням ціна — якість є екошкіра, яка запобігає прение шкіри, поява на ній подразнень, а також не схильна до подряпин.

Помилково вважати, що кушетка відіграє другорядну роль при облаштуванні салону. Насправді, її вибору слід приділити основну увагу саме вона забезпечить гідний комфорт клієнтам і відсутність втоми після закінчення процедури. В результаті ви станете популярними, а кожний день перед початком роботи будете з посмішкою споглядати чергу відвідувачів, з нетерпінням очікують сеансу нарощування вій.