Як вибрати лінолеум для квартири по якості: правила

Лінолеум — один із найпопулярніших підлогових покриттів у населення з середнім рівнем життя. Вартість його на порядок нижче, ніж у ламінату, але при цьому термін служби пристойний. А забарвлення на прилавках здатні здивувати навіть найвибагливішого покупця.

При покупці будь-якого підлогового покриття необхідно враховувати багато нюансів. Саме про це ми і хочемо сьогодні поговорити.

Як визначити якість лінолеуму для квартири

Зміст статті

 • Як визначити якість лінолеуму для квартири
 • Правила вибору лінолеуму за якістю
 • Який лінолеум найякісніший: як показує практика
 • Лінолеум якого виробника найякісніший

Як вибрати лінолеум для квартири по якості: правилаЯк можна відрізнити якісний лінолеум від низькопробного, коли ти вже знаходишся в магазині? Для початку зверніть увагу на те, як виглядає підлогове покриття, а саме:

 • З скількох шарів складається і яка їх товщина. Найкращим лінолеумом вважається той, який складається з 5 шарів і більше.
 • Колірна гамма і рельєф. На лінолеумі хорошої якості малюнок нанесений чітко і яскраво, кожна деталь промальована ідеально. Якщо ж в малюнку є неточності — це в першу чергу вказує, що при виготовленні покриття були допущені помилки. Всі деталі, зображені на лінолеумі повинні бути одного діаметра.
 • Відсутність жирного блиску. Покриття хорошої якості виключно матове, якщо на ньому є жирний блиск — перед вами низькопробний варіант.
 • Логотип. Якщо виробник виготовляє насправді якісну продукцію, то він ніколи не забуде поставити логотип.
 • Правила вибору лінолеуму за якістю

  Як вибрати лінолеум для квартири по якості: правилаУважно придивіться до зрізу і зверніть увагу на товщину кожного шару. Найбільш якісним покриттям вважається той варіант, в якому самий товстий шар верхній. Лінолеум може мати щільну нижню частину, а верхню тонку, таке покриття зітреться дуже швидко.

  Попросіть продавця розгорнути рулон і розгляньте його на наявність неточності візерунка.

  На поверхні не повинно бути плям, нерівностей, нерівностей та іншого. Зігніть шматочок, якщо проглядається білий слід — перед вами варіант далеко не найкращої якості. Це в першу чергу говорить про те, що в ньому велика кількість вапна.

  Як вибрати якісний лінолеум для квартири? Відразу ж зверніть увагу на запах. Підлогове покриття поганої якості 100% буде пахнути не дуже приємно, причому цей запах шкідливий для організму людини, і вивітрюватися з приміщення буде дуже довго.

  Це не екологічно чистий матеріал, який при нагріванні виділяє отруйні речовини. Головні болі гарантовані, а якщо в квартирі є діти, то використання такого покриття категорично заборонено.

  Термін придатності хорошого матеріалу більше 10 років. Для цього необхідно вибрати зносостійке покриття.

  Як вибрати лінолеум для квартири по якості? Не забувайте запитувати сертифікат якості. Наявність документа є найкращим підтвердженням того, що ви придбаєте якісний товар, який прослужить багато років і не завдасть шкоди вашому здоров’ю.

  Який лінолеум найякісніший: як показує практика

  Як вибрати лінолеум для квартири по якості: правилаУ самого якісного лінолеуму обов’язково повинен бути сертифікат. Якщо виробник виготовляє якісну продукцію, він обов’язково підтвердить це на паперах і донесе до споживача.

  У якісного лінолеуму обов’язково буде захисне покриття. Якщо матеріал не захищений матовою плівкою, те строк його служби буде дуже коротким.

  Висока вартість не є гарантією якості. Навіть за невеликі гроші можна придбати підлогове покриття хорошої якості.

  Не купуйте матеріал, який зберігався на складі більше 2 місяців.

  У лінолеуму хорошої якості ніколи не буде неприємного запаху. Різкий запах є показником того, що виробник допускає використання дешевих компонентів.

  Лінолеум якого виробника найякісніший

  Як вибрати лінолеум для квартири по якості: правилаЯк вибрати лінолеум для дому за якістю? Якого виробника вибрати, адже їх така велика кількість? Як не прогадати? Який з варіантів буде якісним, довговічним і екологічно безпечним?

  Звичайно, кращим варіантом буде підлогове покриття виробника з Європи от тільки ціна не всім по кишені. Набагато дешевше коштують вітчизняні аналоги або з Китаю. Немає сенсу перераховувати фірми адже кожен день з’являються все нові і нові. Французькі компанії також непогано себе зарекомендували. І що важливо — постелити таке покриття може навіть непрофесіонал.

  Словенські компанії також виготовляють лінолеум, заслуговує уваги, що найголовніше, вони використовують додатковий захисний шар.

  Увага! Головне, що ви повинні пам’ятати — європейський вважається найбільш якісним, після нього йде лінолеум вітчизняного виробника, а на останній позиції знаходиться китайський.

  Тобто вибір за вами, але ні в якому разі не купуйте лінолеум з неприємним запахом. Ви запитаєте, що робити, якщо вже купили підлогове покриття з різким ароматом? Використовувати його в приміщенні небезпечно для вашого життя та життя ваших дітей. Не варто ризикувати, краще від нього позбавитися.

  Для початку просто придивіться до підлогового покриття, яке пропонують виробники, після почитайте відгуки в інтернеті і тільки після цього робіть покупку.

  Ось і все, про що ви повинні знати, відправляючись в магазин. Дуже сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам у виборі підлогового покриття. Приємних покупок!