Машинка для стрижки волосся — річ, яка зможе привнести у ваше життя комфорт і економію коштів. З її допомогою можна зробити практично будь-яку зачіску, за мінімальний час і в будь-якому зручному місці!

Як же вибрати кращу машинку для стрижки волосся? Поговоримо про це більш детально!

Як вибрати машинку

Зміст статті

 • Як вибрати машинку
  • Тип харчування
  • Потужність електромоторів і загальна швидкість роботи
  • Матеріал виготовлення ножів
 • Топ-5 кращих машинок

Існують кілька аспектів, орієнтуючись на які ви зможете зробити кращий вибір.

Тип харчування

Стандартно, існує поділ на:

 • Акумуляторний;
 • Мережний;
 • Комбінований тип живлення.

Акумуляторний тип дозволить використовувати ваш прилад в будь-якому місці — варто тільки враховувати запас заряду батарейок. Рекомендується носити з собою запасний комплект елементів живлення.

Мережеві типи зручні в місцях, де є постійне підключення до електричної мережі. Також, такі машинки для стрижок мають електричний шнур, який іноді може заважати при роботі і вимагає більш пильної уваги до його намотці, розмотуванні.

Комбіновані типи машинок — кращий варіант, однак, їх ціна трохи вище, ніж описані раніше варіанти.

Потужність електромоторів і загальна швидкість роботи

Експерти логічно радять, що чим вище ці два показника, тим краще. Однак, не варто критично загострювати увагу на цих аспектах, адже багато виробники навмисно завищують показники, з метою підвищити рівень продажів: завищені цифри — комфорту від стрижки не додають.

Вам зможуть підійти стандартні варіанти машинок для стрижки, з усередненими показниками.

Купити машинку для стрижки волосся новачкові допоможуть продавці консультанти — вони дадуть слушні поради під ваші завдання і побажання. Після набуття досвіду в роботі з волоссям, ви особисто зможете підібрати необхідні параметри агрегату для майбутніх стрижок — кожен «майстер» має свій, унікальний стиль роботи, навіть якщо це стосується домашніх стрижок.

Матеріал виготовлення ножів

Найбільш поширений матеріал виготовлення ножів — це нержавіюча сталь. Іноді можна зустріти варіанти з карбоновим покриттям або титаном, проте — це швидше виняток, ніж закономірність.

Заточуються ножі з допомогою лазерів і існують навіть спеціальні сервіси по заточенню ножів для машинки. Заточити ніж у домашніх умовах можна, але для цього необхідна певна вправність, яка приходить з досвідом.

Призначення


Інструмент можна розділити за призначенням для стрижок:

 • Усов;
 • Борід;
 • Декоративних (філігранних);
 • Універсальні машинки.

Новачкові перукаря краще купити машинку для стрижки волосся універсальну, такий вибір можна використовувати навіть через тривалий час. Інструмент не втратить своєї актуальності і зможе виконувати перукарські завдання.

Кількість насадок

Спектр насадок варіюється в значеннях: від 0,5 міліметрів, до 4 сантиметрів.

У стандартному комплекті, зазвичай, присутні 8 насадок. Така кількість, найчастіше, є достатнім для більшості стрижок.

За бажанням, можна придбати універсальну насадку, яка регулюється механічно, вручну (рідко який виробник оснащує свою продукцію регулюється насадкою «за замовчуванням»).

Топ-5 кращих машинок

Вашій увазі пропонується ознайомитися з п’ятьма кращими моделями, які поєднують в собі всі необхідні аспекти хороших машинок для стрижки волосся:

5. GA.MA PRO — 8

Ця італійська машинка для досвідчених майстрів і тих, хто тільки почав займатися стрижками. Дана модель має вбудований захист для запобігання висмикування волосся, що дозволить вам стригти з задоволенням і безпекою для обстриженого. Тихість роботи досягається за рахунок конструкції, яка поглинає вібрацію — відмінна, унікальна технологія від виробника.

4. Philips QC 5115

Незважаючи на просте комерційна назва, дана модель може похвалитися гарною стійкістю до перегрівів і привабливим цінником. Також, довжина електричного шнура в 2.5 метра, надасть можливість здійснювати стрижки, без побоювання випадково висмикнути вилку з розетки.

3. Panasonic ER 1410

Акумуляторна модель, яка зможе безперебійно працювати (на одному заряді) до 80 хвилин! Також, надається можливість працювати «від шнура» і швидка зарядка за одну годину. Модель має хорошу швидкість електромотора.

2. Ramili Baby BH C 300

Надміцні леза із сталі, в поєднанні з потужним двигуном, безшумною роботою і прекрасною ергономікою, роблять цю модель однією з найкращих варіантів для покупки. Незважаючи на те, що виробник позиціонує своє «творіння» як машинку для дитячих стрижок, дорослі — будуть приємно здивовані її можливостями і легким вагою.

1. Whal 8147 — 016 Legend

«Легенда» володіє кращими характеристиками (без завищеної ціни): професійний електричний мотор, можливість плавної зміни довжини насадки, унікальні ножі з особливою заточуванням від виробника, довгий провід — 4 метри, можливість швидкого очищення лез і багато інші — все це робить «Легенду» кращим вибором нашого топу!