Як вибрати подарунок чоловікові на 23 лютого 2018 року?

Так вже сталося, що Всесвітній день чоловіків, який відзначають у багатьох країнах світу, не отримав у нас особливої популярності. Аналогом цього свята ще з радянських часів став День захисника Вітчизни.

23 лютого в 2018 році ми вітаємо всіх без винятку чоловіків – чоловіків, братів, батьків та інших родичів, колег по роботі. Якщо товаришам по службі можна піднести символічні подарунки, то для своїх близьких ми намагаємося вибрати щось особливе.

Отже, що ж подарувати своєму чоловікові в День захисника Вітчизни? Ідеї подарунків чоловікові на 23 лютого можуть бути різними. У цей день чоловіків традиційно дарують речі в стилі мілітарі.

Що можна подарувати своєму чоловікові на 23 лютого 2018 року?

Багатьом представникам сильної статі, навіть тим, хто не служив в армії, подобаються гуртки та запальнички у вигляді гранат, камуфляжні кепки та бейсболки.

Якщо тапочки у вигляді танків і бойових кораблів оцінять далеко не всі чоловіки, то футболки камуфляжного забарвлення або кольору хакі підійдуть багатьом.

Перерахуємо інші ідеї подарунків чоловікові на 23 лютого. Можна знайти в продажу авторучки з військовою символікою, командирські годинники, портфелі, гаманці, канцелярські прилади в стилі мілітарі.

Якщо ваш чоловік часто буває в лазні, йому знадобиться шапка у вигляді пілотки. Завзятому туристу можна подарувати камуфляжну похідну сумку, багатофункціональний ніж з ручкою подібної забарвлення і інші пристосування, які можуть знадобитися в поході.

Як вибрати подарунок чоловікові на 23 лютого в 2018 році?

В цей день також дарують чоловікам одеколони, засоби, що використовуються до і після гоління, і т.п. Ви як ніхто інший знаєте смаки та вподобання вашого улюбленого і зможете підібрати для нього щось підходяще.

Можна зробити романтичний подарунок чоловікові на 23 лютого, запросивши його в ресторан або кафе, відправившись удвох в заміську поїздку. Подаруйте чоловікові томик віршів улюбленого поета, сходіть удвох в театр на виставу з хорошим акторським складом або на виступ улюбленої музичної групи.

А якщо ви шукаєте корисні подарунки чоловікові на 23 лютого 2018 року, радимо віддати перевагу різної техніки та аксесуарів до неї. Можливо, ваш чоловік буде радий отримати новий смартфон або планшет, а може, йому знадобиться автомагнітола, щоб слухати музику в поїздках?

Якщо в його автомобілі вічний розгардіяш, подаруйте чоловікові пристосування, які допоможуть підтримувати порядок: органайзер для дрібниць, що кріпиться на спинку сидіння, або органайзер для багажника, куди помістяться і великі речі, і дрібниці.