Що подарувати на День шахтаря? Це свято відзначають в останню неділю серпня (у 2016 році – 28 серпня). Який подарунок на День шахтаря зробити своїм рідним і близьким, чим здивувати і порадувати їх?

Ми розповімо про те, що можна подарувати батькові, чоловікові, хлопцеві на День шахтаря, який можна зробити подарунок своїми руками татові на день шахтаря і про багато іншого.

Що подарувати на День шахтаря?

До цього свята підносять бронзові статуетки шахтарів, подарункові кубки з індивідуальною гравіюванням, шматки вугілля на підставці, тримачі для візиток у вигляді відбійного молотка.

Подарунками на День шахтаря також можуть бути якісні речі повсякденного користування, які стануть в нагоді в побуті і на роботі. Наприклад, термос або термокружка , армійський ніж або ніж-карабін, надійні протиударні наручний годинник.

Ваших друзів і близьких порадують радіокеровані моделі гірничодобувної техніки «Тросовий екскаватор» і «Колісний навантажувач», що є мініатюрними копіями справжніх машин.

Що подарувати батькові, чоловікові, хлопцеві на День шахтаря? Можна замовити іменну футболку з написом «Кращий шахтар світу» або «Шахтар завжди правий».

Втім, подарунок не обов’язково повинен мати відношення до професії. Можливо, у ваших близьких є якісь захоплення, хобі? Знаючи про них, вам буде простіше вибрати щось підходяще.

Прекрасними подарунками до цього свята стануть різні гаджети (смартфони, мобільні телефони та аксесуари для них (чохли, флеш-карти).

Автовласникам знадобляться аксесуари для машини, наприклад, органайзер на крісло, тримач для телефону з фоторамкою.

Якщо ваш батько або чоловік часто ходить в туристичні походи, йому знадобиться похідна фляжка з набором склянок з небитких матеріалів, багатофункціональний складаний ніж, електричний ліхтар.

Ваш чоловік або хлопець захоплюється спортом? Гарним подарунком для нього будуть гантелі, домашній спортивний тренажер, абонемент в тренажерний зал або басейн.

Який подарунок можна зробити своїми руками татові на день шахтаря?

Презент до такого свята може бути тематичним і незабутнім. Хочете здивувати батька сувеніром? Подаруйте йому каску, яку можете розфарбувати самостійно, написати на ній теплі побажання, наклеїти фотографії і т. д.

Гарним подарунком для нього стане і кружка з вітальним написом. Однотонну, краще білу кухоль протріть миючим засобом для скла, потім нанесіть зображення за допомогою спеціального маркера для малюнків по порцеляні. Щоб закріпити напис, поставте кухоль в духовку на півгодини при 200°С.