Про батьків дружини складено чимало прислів’їв і приказок: «У тещі зять – улюблений синок», «У тестя-світла все для зятя приспето» та ін. Навіть якщо ваші відносини з тещею і тестем далекі від ідеальних, не забудьте привітати їх в новорічні свята і піднести подарунки.

Така увага буде приємно вашій дружині, а прояв турботи з вашої сторони по відношенню до її батьків буде служити запорукою миру і злагоди у вашій власній родині.

Що краще подарувати тещі і тестя на Новий 2018 рік

Вибираючи подарунок тещі і тестя до Нового року, потрібно враховувати їх вік, смаки і уподобання. Це може бути презент на двох, а можуть бути і окремі подарунки для кожного.

Такий подарунок може бути символічним (наприклад, ви можете піднести новорічний сувенір, коробку шоколадних цукерок з пляшкою шампанського, подарункову упаковку чаю або кави). або більш істотним, – все залежить від ваших фінансових можливостей і переваг.

Навіть економ-презент може бути оригінальним, наприклад, можна вибрати незвичайні декоративні свічники, витончений набір келихів або теплі рукавиці з красивим орнаментом.

Що ще можна подарувати тещі і тестя на Новий рік 2018 ? Якщо ви вирішите зробити батьків дружини загальний подарунок можна піднести їм побутову техніку, предмети для оформлення інтер’єру (вазу, статуетку, журнальний столик, світильник).

Якщо сім’я любить збиратися за обіднім столом, можна подарувати гарний чайний або столовий сервіз, розписний самовар або кавоварку з широким набором функцій.

А що можна було б піднести як окремих подарунків тещі і тестя на 2018 Новий рік? Можливо, мама вашої подружжя мріє про який-небудь кухонному приладі – наприклад, вона хотіла б отримати мультиварку або кухонний комбайн?

Або ж вона займається розведенням кімнатних квітів і хоче поповнити свою колекцію, додавши до неї деревце бонсай? Здійсніть цю мрію – і теща неодмінно оцінить вашу турботу і увагу по відношенню до неї.

Тестя, який водить машину, можна подарувати аксесуари для автомобіля – сумку-холодильник, чайник або кавоварку, що працюють від прикурювача, термокружка, набір дорожньої посуду, масажну накидку для крісла, яку можна використовувати не тільки в машині, але і вдома, органайзер для багажника, куди помістяться і великі речі, і дрібниці.