Якщо добре постаратися, то можна вивчити німецьку мову, хоча, як відомо, легких мов не існує. У німецькому є свої нюанси, щоб у них розібратися і пройти якісне навчання ви можете відвідати уроки . В основному ця мова будується на логіці і має простий синтаксис. Належить він до романо-германської групи мов. Англійська та німецька між собою пов’язані.

Основні нюанси при вивченні подушки

Навчання можна почати з того, щоб вивчити голосні і приголосні букви. Їх вимова дещо інше, ніж в англійській. Вивчивши вимова літер, буде легше вивчити, як говорити слова. Ось деякі рекомендації:

Звертайте увагу на звучання голосних окремо від голосних і разом з ними. Найчастіше у них різне звучання в цих ситуаціях.

Дивлячись на те, як приголосні розташовуються в слові і поєднуються з іншими приголосними, вони і звучать по-іншому. Спочатку зверніть увагу на правила вимови, вони допоможуть не допустити помилок.

На відміну від англійської, німецька мова володіє додатковими голосними, наприклад, Д і Ц. Варто запам’ятати, як їх правильно вимовляти, що б потім вас легко було зрозуміти, що говорять німецькою.

Далі необхідно звернути увагу на основну лексику. Якщо буде основна база знань основної лексики, то потім буде легко додавати додаткові дієслова, а також іменники з прикметниками.

Не варто починати розмову з німцем, не вивчивши заздалегідь прості слова і словосполучення.

До них відносяться наступні:

  • Так;
  • Ні;
  • Будь ласка;
  • Дякую;
  • Цифри до 20;
  • Звернення ти, він, вона, я.

Тепер перейдіть до складання простих речень. Варто взяти до уваги основний принцип побудови речень. Тут схожі правила, як і в англійській мові, тому особливих труднощів бути не повинно. Проте є і свої відмінності. На деякі варто звернути увагу відразу, а інші вивчіть на наступних етапах вивчення мови.

Цікаво, що вас зможуть зрозуміти, навіть якщо ви неправильно поставили слова в реченні. Це специфіка німецького. З іншого боку особливо пильна увага звертається на вимову голосних і приголосних. Тому не так страшно, якщо ви заплутаєтеся в граматиці.

Наступним етапом буде вивчення іменників. Після основної бази слів, необхідно переходити до додаткових слів і словосполучень. Іменники легше запам’ятати, тому починають з них. Краще вивчити основні слова, які найчастіше використовуються.

Виконуючи ці прості правила, можна досягти чудових результатів.