Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора, на що звернути увагу

Прасувальна дошка — невід’ємний атрибут при використанні праски. Конструкція їх влаштована таким чином, що дозволяє поступово регулювати висоту, залежно від зростання користувача. Вона дає можливість зменшити час на отглаживание виробів, випрасувати білизну в незручних для прасування місцях, і не м’яти одяг, що робить роботу приємною і комфортною.

На що звернути увагу, здійснюючи покупку

Зміст статті

 • На що звернути увагу, здійснюючи покупку
  • Конструктивні особливості
  • Функції дошки
 • Кращі прасувальні дошки
 • Порада від професіоналів

Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора, на що звернути увагуЗбираючись придбати виріб для парогенератора, зверніть увагу на:

 • Підставку, яка зобов’язана бути пристосованою для безпечної та зручної роботи, утримувати масу понад 7 кг і мати широку поверхню;

 • На ніжки дошки, чим вище їх опорна поверхня, тим стійкіше буде конструкція. Бажано, щоб на них були прикріплені гумові насадки, це дозволить позбутися від ковзання конструкції в процесі роботи.

Конструктивні особливості

Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора, на що звернути увагуЯка прасувальна дошка потрібна для парогенератора? Пристосування для прасування випускаються різні за своєю масою, конфігурації і матеріалу, з якого їх виготовляють. Вони поділяються на:

 • Настільні. Це найпростіша модель, яка не вимагає великого простору. Конструкція складається з металевих ніжок, які регулюються по висоті, підстави виготовленого з фанери, на який надітий бавовняний чохол з невеликим прошарком поролону. Застосовується така модель для випадків, коли потрібно прасувати невеликі за розміром речі і не сильно пом’яті;

 • Настінні. Така модель кріпитися до стіни. Існують моделі, що складаються навпіл, тим самим дозволяють економити простір. Але відрегулювати висоту під кожного користувача індивідуально, вже не вийти;

 • Підлогові — відрізняються міцністю і надійністю. Застосовується для великих приміщень, пралень, так як займає багато місця;

 • Вбудовані. Поділяються на висувні і відкидні. Гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр кімнати, прикрашаючи її, за рахунок декору із зворотного боку відкидний поверхні. А розсувні встановлюють в глибині шафи, шафи таке пристосування витягується за допомогою встановлених на ній роликів.

Важливо! А також існує окрема категорія, що використовується для парогенераторів. Їх конструкція складається з металевого складного каркаса і стільниці з настилом в чотири шари. Вони бувають класичного типу і активного.

Функції дошки

Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора, на що звернути увагуЯк вибрати прасувальну дошку для парогенератора? Головне призначення всіх прасувальних дощок — забезпечити комфорт користувачеві, під час роботи. Тому для зручності користувача, прасувальні дошки оснащуються полицями для одягу, підставкою для праски, тримачами для вішалок.

Спеціальне знімне пристрій допомагає відпрасуйте комір і рукав, а для отутюживания сорочок на дошці передбачені складні плічка. Парогенераторної дошки найбільш зручні у використанні, так як оснащені більш широкою поверхнею зі спеціальним настилом. Завдяки цій спеціальній поверхні парогенератор легше ковзати по поверхні і швидше засвоюються надлишки вологи.

Перший шар цього перфорованого підстави виготовляють з термопластика або металу з водовідштовхувальним стінкою. На нього настилають поролон, який сприяє поглинанню вологи, зверху підкладку з піноматеріалу для поліпшення ковзання. Поверх піноматеріалу одягають чохол з лляної або бавовняної тканини.

Переваги парогенераторних дощок перед звичайними:

 • Більш широка поверхня;

 • Спеціальні шари покриття, що забезпечує паропоглощение і більш легке ковзання;

 • Наявність розетки з довгим шнуром, прикріпленим до дошки, і спеціальна підставка для парової системи;

 • Міцні і стійкі ніжки, що дозволяють безпечно працювати.

Кращі прасувальні дошки

Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора, на що звернути увагуПрофесіонали, яким постійно доводитися використовувати парогенератор віддають перевагу прасувальні паровим систем. Вони поєднують у собі праску і дошку для парогенератора, тільки більш функціональні. Так як оснащені вбудованим вентилятором, що дозволило поліпшити функції системи, додавши в неї:

 • Провітрювання. Функція створює захисну оболонку, яка забезпечує делікатне отглаживание виробів з тонкого матеріалу;

 • Паропоглощение. Система оснащена відсіком для збору зайвої вологи, а пар проходячи виріб наскрізь, притягує тканину до стільниці, тим самим полегшуючи вирівнювання. Така функція дозволить навести стрілки на брюках і відпрасуйте вироби із слизького матеріалу.

Порада від професіоналів

Для активних користувачів парових систем розроблена додаткова функція, яка підігріває стіл до 60º. Це забезпечує більш легкий і якісний спосіб розгладження виробів, за рахунок двостороннього нагріву речей. Вибираючи модель, краще брати пристрій з представленої опцією.