Прасувальна дошка — невід’ємний атрибут при використанні праски. Конструкція їх влаштована таким чином, що дозволяє поступово регулювати висоту, залежно від зростання користувача. Вона дає можливість зменшити час на отглаживание виробів, випрасувати білизну в незручних для прасування місцях, і не м’яти одяг, що робить роботу приємною і комфортною.

На що звернути увагу, здійснюючи покупку

Зміст статті

 • На що звернути увагу, здійснюючи покупку
  • Конструктивні особливості
  • Функції дошки
 • Кращі прасувальні дошки
 • Порада від професіоналів

Збираючись придбати виріб для парогенератора, зверніть увагу на:

 • Підставку, яка зобов’язана бути пристосованою для безпечної та зручної роботи, утримувати масу понад 7 кг і мати широку поверхню;

 • На ніжки дошки, чим вище їх опорна поверхня, тим стійкіше буде конструкція. Бажано, щоб на них були прикріплені гумові насадки, це дозволить позбутися від ковзання конструкції в процесі роботи.

Конструктивні особливості

Яка прасувальна дошка потрібна для парогенератора? Пристосування для прасування випускаються різні за своєю масою, конфігурації і матеріалу, з якого їх виготовляють. Вони поділяються на:

 • Настільні. Це найпростіша модель, яка не вимагає великого простору. Конструкція складається з металевих ніжок, які регулюються по висоті, підстави виготовленого з фанери, на який надітий бавовняний чохол з невеликим прошарком поролону. Застосовується така модель для випадків, коли потрібно прасувати невеликі за розміром речі і не сильно пом’яті;

 • Настінні. Така модель кріпитися до стіни. Існують моделі, що складаються навпіл, тим самим дозволяють економити простір. Але відрегулювати висоту під кожного користувача індивідуально, вже не вийти;

 • Підлогові — відрізняються міцністю і надійністю. Застосовується для великих приміщень, пралень, так як займає багато місця;

 • Вбудовані. Поділяються на висувні і відкидні. Гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр кімнати, прикрашаючи її, за рахунок декору із зворотного боку відкидний поверхні. А розсувні встановлюють в глибині шафи, шафи таке пристосування витягується за допомогою встановлених на ній роликів.

Важливо! А також існує окрема категорія, що використовується для парогенераторів. Їх конструкція складається з металевого складного каркаса і стільниці з настилом в чотири шари. Вони бувають класичного типу і активного.

Функції дошки

Як вибрати прасувальну дошку для парогенератора? Головне призначення всіх прасувальних дощок — забезпечити комфорт користувачеві, під час роботи. Тому для зручності користувача, прасувальні дошки оснащуються полицями для одягу, підставкою для праски, тримачами для вішалок.

Спеціальне знімне пристрій допомагає відпрасуйте комір і рукав, а для отутюживания сорочок на дошці передбачені складні плічка. Парогенераторної дошки найбільш зручні у використанні, так як оснащені більш широкою поверхнею зі спеціальним настилом. Завдяки цій спеціальній поверхні парогенератор легше ковзати по поверхні і швидше засвоюються надлишки вологи.

Перший шар цього перфорованого підстави виготовляють з термопластика або металу з водовідштовхувальним стінкою. На нього настилають поролон, який сприяє поглинанню вологи, зверху підкладку з піноматеріалу для поліпшення ковзання. Поверх піноматеріалу одягають чохол з лляної або бавовняної тканини.

Переваги парогенераторних дощок перед звичайними:

 • Більш широка поверхня;

 • Спеціальні шари покриття, що забезпечує паропоглощение і більш легке ковзання;

 • Наявність розетки з довгим шнуром, прикріпленим до дошки, і спеціальна підставка для парової системи;

 • Міцні і стійкі ніжки, що дозволяють безпечно працювати.

Кращі прасувальні дошки

Професіонали, яким постійно доводитися використовувати парогенератор віддають перевагу прасувальні паровим систем. Вони поєднують у собі праску і дошку для парогенератора, тільки більш функціональні. Так як оснащені вбудованим вентилятором, що дозволило поліпшити функції системи, додавши в неї:

 • Провітрювання. Функція створює захисну оболонку, яка забезпечує делікатне отглаживание виробів з тонкого матеріалу;

 • Паропоглощение. Система оснащена відсіком для збору зайвої вологи, а пар проходячи виріб наскрізь, притягує тканину до стільниці, тим самим полегшуючи вирівнювання. Така функція дозволить навести стрілки на брюках і відпрасуйте вироби із слизького матеріалу.

Порада від професіоналів

Для активних користувачів парових систем розроблена додаткова функція, яка підігріває стіл до 60º. Це забезпечує більш легкий і якісний спосіб розгладження виробів, за рахунок двостороннього нагріву речей. Вибираючи модель, краще брати пристрій з представленої опцією.