Як вибрати вертикальний пилосос для квартири, виходячи з його характеристик

Купівля вертикального пилососа для прибирання квартири — це розумне рішення. Цей агрегат стане оптимальним для підтримки чистоти в квартирі, буде гранично простий у використанні і порадує власника широким набором функцій. Нижче ми вирішили розповісти про те, як вибрати оптимальний пилосос для прибирання будинку.

Основні характеристики апарату

Зміст статті

 • Основні характеристики апарату
 • Потрібен провід чи ні
 • Плюси і мінуси різних видів вертикальних пилососів
  • Чому варто зупинитися на дорогій моделі

Як вибрати вертикальний пилосос для квартири, виходячи з його характеристикВертикальні пилососи гранично прості в експлуатації, мають компактні габарити і невелика вага, а також можуть використовуватися споживачем без додаткових пристосувань.

Як вибрати вертикальний пилосос для квартири? В процесі вибору відповідної моделі слід звернути увагу на головні характеристики моделей:

 • Потужність всмоктування. У більшості випадків для вимірювання цього показника використовують Вати. Іноді потужність вимірюється в АэроВаттах. І природно, чим вище буде показник потужності, тим якісніше виявиться прибирання будинку. Іноді на пристрої немає інформації про його потужності. У таких ситуаціях рекомендується уточнювати необхідну інформацію у консультанта в магазині побутової техніки.
 • Об’єм пилозбірника. Можливо, даним показником відведена далеко не визначальна роль. Але все ж його не можна ігнорувати. Вертикальні моделі пилососа мають контейнери ємністю від 0,3 до 4 літрів, і який підійде саме вам буде залежати від площі квартири або будинку.
 • Розмір і маса. Для комфортної прибирання важливо, щоб пристрій не було занадто великим і важким. Деякі моделі навіть мають спеціальну систему, за допомогою якої центр ваги переміщується вгору. Це дуже зручно, коли виникає необхідність зібрати павутину на стелі.
 • Тривалість роботи акумулятора. Для бездротових моделей — це вирішальний фактор. Пилосос, що працює менше півгодини, є поганим варіантом.
 • Фільтри. Система фільтрації повинна бути якісною, а одними з кращих фільтрів є вироблені компанією Hepa.
 • Шум в роботі. В робочому стані рівень шуму повинен коливатися в районі 40-60 ДБ.
 • Потрібен провід чи ні

  Як вибрати вертикальний пилосос для квартири, виходячи з його характеристикЯк вибрати вертикальний пилосос для дому? Як згадувалося вище, існують моделі, що працюють на акумуляторних батареях. Вони заряджаються від спеціального пристрою, підключеного до електричної мережі. І, природно, такі моделі є найбільш зручними у використанні.

  Але ось потужність таких пристроїв буде дещо нижче, ніж у моделей з проводами. З огляду на сказаного провід не є обов’язковою комплектуючої для пилососа, але якщо ви хочете прибирати великі приміщення, рекомендується купувати саме дротяні моделі. А ось для легкого прибирання невеликої кімнати підійде саме пилосос на акумуляторі.

  Плюси і мінуси різних видів вертикальних пилососів

  Важливо! Вертикальний пилосос порадує масою достоїнств, в порівнянні з класичними моделями. Насамперед необхідно відзначити компактні габарити і невелика вага.

  Як вибрати вертикальний пилосос для квартири, виходячи з його характеристик

  Крім того вертикальне положення пилососа в процесі прибирання значно полегшує її для домогосподарки. У пристрої немає вічно путающегося під ногами шланга. А також вам не доведеться вічно змотувати дроти, перетягуючи пристрій в іншу кімнату.

  Але, незважаючи на всі плюси, існує і кілька мінусів. Приміром, необхідність у постійній зарядці акумулятора в бездротових моделей. Також слід згадати і невеликий обсяг пилозбірника, через що буде вимагатися часта його заміна. Ну, і потужність всмоктування не дотягує до аналогічного показника у класичних побратимів.

  Чому варто зупинитися на дорогій моделі

  Як вибрати вертикальний пилосос для квартири, виходячи з його характеристикБільш дорогі моделі вертикальних пилососів порадують широким функціоналом. До того ж такі пристрої будуть досить потужними, через що в процесі прибирання споживач зможе впоратися навіть з серйозними забрудненнями!