Соціальна мережа VK вже давно ввела можливість підписатися на аккаунт певної людини при бажанні. У цю ж групу потрапляють люди, яких ви видалили з друзів, але вони не відкликали свою заявку на додавання. Вони бачать всі ваші дії на сторінці і, якщо хочете це від них приховати, слід знати, як в ВК видалити передплатників.

Як прибрати передплатників у ВК

Нічого поганого люди з цієї групи зробити не можуть, вони є сторонніми спостерігачами. У новинну стрічку будуть потрапляти всі проведені вами дії на стіні, але ви їх бачити не будете. Як правило, в фолловери потрапляє людина при видаленні з друзів. Раніше це дія повністю закривав користувачеві доступ до вашої сторінці, але зараз він продовжує за вами слідкувати. Існує кілька способів, як видалити передплатників Вконтакте.

Звернення до адміністратора

Якщо вас турбує один конкретний користувач, від якого б хотіли приховати всі свої дані, але при цьому не додавати в чорний список, то можна звернутися з проханням до адміністрації сервісу. Керівництво знає, що просто видалити користувача з групи неможливо і не рідко йдуть на зустріч, якщо вкажіть вагому причину. Вам необхідно через форму зворотного зв’язку написати скаргу на аккаунт і чекати відповіді. Єдиний мінус – підтримка працює вкрай повільно.

Чорний список

Це спосіб, що складається з двох етапів. Головна особливість цього методу – видалені акаунти більше ніколи не зможуть долучитися до вас у друзі. Спершу ви переводите людини в чорний список, а потім видалити звідти. Процедура проводиться наступним чином:

  • Перейдіть до розділу «Мої клієнти». Зробити це можна з головної сторінки.
  • Наведіть курсор на аватарку аккаунта, праворуч від неї з’явиться маленький хрестик з написом «Заблокувати». Натисніть на нього, підтвердіть додавання користувача в чорний список.
  • Проведіть це дії з усім списком. Процес виходить трудомісткий, якщо фоловерів багато, але іншого шляху немає.
  • Після цього необхідно почекати годину, а потім проводите зворотний процес. Заходите в свій НС через меню «Мої налаштування» і видаляйте кожного з нього. Так ви повністю позбудетеся від передплатників, додатися знову у них можливості більше не буде.
  • Якщо ви з людиною в нормальних відносини, можете написати особисте повідомлення з проханням відписатися від вашої сторінки. Цей варіант не завжди спрацьовує, тому що в інших людей налаштування приватності можуть забороняти вести з ними спілкування через ЛС. Якщо таких користувачів багато, то можна розмістити на стіні оголошення з проханням вийти з фоловерів. Варіант трохи грубий, але дієвий.

    Захистити дані зі сторінки вдасться за допомогою більш суворих налаштувань приватності. Вкажіть, хто може бачити новини, оновлення, надсилати заявки в друзі, писати особисті повідомлення. Так вдасться закрити від цікавих очей більшу частину інформації і позбавити себе від додавань зовсім незнайомих людей, рекламних сторінок. Робиться це через пункт «Налаштування», розділ «Приватність». Виставите там всі необхідні значення.

    Відео: як видалити людини з передплатників під Вконтакте