У будинку, де є дитина, питання — як вивести пляму від пластиліну з оббивки дивана, ніколи не втрачає актуальності. Часто під час гри з пластиліном діти бувають неуважні і розсипають дрібні крихти матеріалу на килим і диван, а іноді і зовсім, кидають його. Після таких ігор батькам необхідно знайти відповідні та ефективні способи чисті меблів.

Як вивести пляму від пластиліну з оббивки дивана

Зміст статті

 • Як вивести пляму від пластиліну з оббивки дивана
  • Тепловий спосіб обробки
  • Застосовуємо хімічні засоби
  • Груба чистка поверхні
 • Поради з видалення плям з меблів

Насправді вивести сліди від пластиліну не так складно, як може здатися на перший погляд. Існує цілий ряд ефективних методів, за допомогою яких можна успішно очистити поверхню меблів. Розглянемо найбільш доступні в домашніх умовах і дійсно ефективні методи як видалити пляму від пластиліну з дивана.

Тепловий спосіб обробки

На забруднений ділянку можна впливати термічно. Цей метод є досить ефективним. На забруднену ділянку слід покласти аркуш паперу. Далі, пройдіться по ньому праскою або ж нагрійте пляму за допомогою фена. Коли жир в пластиліні почне плавитися, ви помітите характерні жирні плями на папері.

У підсумку, коли основна частина забруднення буде видалено, необхідно буде запрати оброблюване місце за допомогою миючого засобу і мочалки.

Застосовуємо хімічні засоби

У складі пластиліну є жир, отже, найбільш раціональне рішення при видаленні його з оббивки дивана — впливати на нього обезжиривающими складами.

Якщо ви помітили забруднення, очистіть його за допомогою звичайного мильного розчину. Змочіть в ньому щітку і ретельно пройдіться по забрудненій області.

Також можна використовувати спеціалізовані засоби, які створені для чищення килимів і оббивок м’яких меблів. Підійде “Уайт-спірит”. Хімічні речовини показують ефективні результати в даному питанні.

Груба чистка поверхні

Варто спробувати очистити поверхню дивана за допомогою грубого методу впливу. Візьміть ніж з гострим лезом і пройдіться нею по плямі. Будьте акуратні, поступово знімайте сліди від пластиліну. Коли основна частина забруднення буде видалено, необхідно видалити і більш дрібні. Для цього спробуйте відтерти їх за допомогою губки з мильною засобом.

Поради з видалення плям з меблів

Крім перерахованих методів, можна скористатися і “холодної заморожуванням”. Візьміть кілька кубиків льоду і покладіть на забруднення. Потрібно, щоб пластилін замерз і тоді не складе праці його видалити.

 • Для очищення делікатних оббивок використовуйте звичайний миючий засіб.
 • Незалежно від обраного методу чищення дивана, останнім етапом повинна бути чистка за допомогою мильного розчину, щоб видалити жирні сліди.
 • Для очищення можна використовувати розчин соди з водою. Приготуйте густу кашку і викладіть на кілька хвилин на забруднення, після чого змийте теплою водою.