Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

На сьогоднішній день, не рідкість зустріти в будинку мікрохвильову піч, але як відмити мікрохвильовку і навіть мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом, які способи прості й ефективні?

Недорогі засоби очищення СВЧ-печі самостійно

Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способиНайбільш ефективними і поширеними методами видалення бруду з мікрохвильової печі наступні:

 • Оцтова кислота;
 • Будь-який з цитрусових продуктів — апельсин, лимон;
 • Сода;
 • Луг.

Тепер розглянемо більш детально кожен з вищеперелічених способів очищення, але почнемо з найбільш ефективних, з використанням оцту.

Оцтова кислота і харчова сода

Як, використовуючи оцет і соду, відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах? Даний спосіб вважається найбільш поширеним. Головне, щоб приміщення добре провітрювалося, де буде відбуватися сам процес очищення.

Оцет — речовина з їдким характерним запахом, саме з цієї причини під час його використання необхідно бути обережним, бажано всю очищення проводити в гумових одноразових рукавичках.

Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

Моєму мікрохвильовку харчовою содою

 • В пластикову тару необхідно вилити 4 склянки рідини, висипати в неї 40 грам харчової соди і 60 мл кислоти.
 • Розмішуємо до повного розчинення всіх компонентів.
 • Ємність ставимо в саму піч і встановлюємо найвищий нагрівання.
 • Чекаємо повного закипання рідини, як тільки це сталося, потрібно вимкнути мікрохвильовку з розетки.
 • Вичікуємо 30 хвилин, а після промиваємо СВЧ-пічку від жиру. Як правильно це зробити? Змочуємо в теплому розчині поролонову губку або просту ганчірку і протираємо всю внутрішню частину печі. Важкодоступні місця рекомендується вичищати старої м’якою щіткою для чищення зубів.
 • Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Як тільки очищення була закінчена, необхідно знову промити чистою водою і губкою. Тримаємо у відкритому стані піч до тих пір, поки вона повністю не просохне.

  Як відмити мікрохвильовку. Швидко і легко!Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Оцет — кращий спосіб очищення

  Очистити СВЧ-піч від жиру можна і простим оцтом. В пластикову тару влити 400 мл рідини і 1/2 склянки кислоти. Перемішати склад і поставити ємність у саму мікрохвильовку і вибудовуємо таймер на 6 хвилин. Як тільки піч видала сигнал про закінчення процесу відразу ж відкривати її не варто, почекайте декілька хвилин. Після, використовуючи теплу суміш всередині, моєму електричний прилад. Потім витираємо насухо ганчіркою і не закриваючи, залишаємо на 2-3 години. За цей час неприємний запах повністю вивітритися.

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Тепер з використанням оцту відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах не складе ніякої праці, це найбільш ефективний спосіб, а як це правильно зробити, ми описали вище.

  Як тільки сама пічка вимита, потрібно промити всі складові. Їх також необхідно постійно тримати в чистоті. Помістимо їх у простий мильний розчин для того, щоб не було потім проблем з їх миттям. Через 10 хвилин промиваємо і обполіскуємо під проточною водою. Також насухо витираємо і встановлюємо у піч.

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Лимон

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Як помити мікрохвильовку лимоном

  Для того, щоб швидко позбутися від жиру в мультиварці або мікрохвильовці, люди стали використовувати плоди лимона для цієї мети. Крім основного свого призначення, він подарує приємний і ніжний аромат, на відміну від оцтового запаху.

  Даний спосіб очищення передбачає використовувати цільний плід лимона, в тому числі і шкірку. Підготовлений лимон розрізаємо на рівні половинки.

  Одну з них кришимо і викладаємо в будь-яку скляну ємність вливаємо воду, ставимо її в мікрохвильовку і вмикаємо на чверть години. Після того, як піч відключилася, необхідно почекати 5 хвилин і тільки потім відкривати її.

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способиПотрібно це для того, щоб в’їдаються жир встиг розм’якнути. Промиваємо піч з внутрішньої сторони, використовуючи поролонову губку або просту дрантя.

  Лимон можна замінити простий лимонною кислотою. Розчиняємо її наступним чином: на 1 склянку рідини береться 1 столова ложка продукту. Миття слід проводити, як було описано вище.

  Харчова сода

  Використовувати соду в якості очисника від жиру можна, але тільки обережно і правильно. Головне, не використовувати її в сухому вигляді, в іншому випадку можна подряпати піч зсередини. Цей спосіб очищення мікрохвильовки від жиру зсередини не гірше способу з оцтом.

  Використовувати будемо содовий розчин. Для цього в скляну ємність для мікрохвильовки виливаємо 2 склянки рідини і додаємо 60 грам харчової соди. Перешиваємо до повного розчинення і встановлюємо її в саму СВЧ-піч.

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  Мікрохвильова піч «до» і «після» миття харчовою содою

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способиТемпературу при цьому вибудовуємо максимальну, а час складе 10 хвилин. По закінченню часу залишаємо закриту піч на півгодини. Після промиваємо, як звичайно, і чекаємо повного висихання.

  Для останньої дії буде потрібно, як мінімум, 60 хвилин.

  Як бачите, відмити мікрохвильовку всередині у домашніх умовах можна не тільки оцтом, але і простий содою.

  Луг чи звичайне господарське мило

  Луг дозволяє видалити жир, а також надати дезинфікуючу дію на поверхню. Для цього способу потрібно мило з вмістом лугу — 72%. Сам електричний прилад варто відключити від електромережі. Мити найкраще простий губкою для посуду, ніж ганчіркою, так як вона добре утворює піну.

  Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи

  В невеличкий пластиковий таз вливаємо води, змочуємо її і добре намыливаем. Промиваємо губкою внутрішню частину печі, можна рівномірно нанести піну і залишити на чверть години. Промиваємо СВЧ-піч до тих пір, поки не зникне мило. Потім необхідно повністю висушити електричний прилад і тільки потім включати і використовувати за призначенням.

  Чим і як почистити мікрохвильовку всередині?Як відмити мікрохвильовку від жиру всередині в домашніх умовах оцтом: способи