Як відмити мікрохвильовку?

Мікрохвильова піч є практично на кожній кухні. Це дуже простий і швидкий спосіб розігріти або приготувати їжу, розморозити напівфабрикати. З-за частого використання прилад швидко забруднюється, скупчення бруду і жиру всередині створює неприємний запах. Як відмити мікрохвильовку всередині так, щоб не пошкодити її покриття і позбавити від сторонніх запахів?

Звичайно, легше всього видаляти забруднення, якщо робити це своєчасно, після кожного використання. Якщо дозволяє вільний час і обставини, то після кожного використання мікрохвильовку всередині слід протирати вологою ганчіркою (без миючого засобу), а після насухо витирати.

Як відмити мікрохвильовку?

Однак кожній жінці знайома картина, коли часу на приготування мало, а голодні домочадці вже чекають смачний обід. Або, приміром, гості вже прийшли і на останні приготування залишаються буквально хвилини. Тут вже не до протирань побутової техніки. Ось так і залишаються на внутрішніх стінках мікрохвильовок краплі жиру, пригорілі частинки їжі і т. д.

Як відмити мікрохвильовку?

Саме тому жінки часто задаються питанням, як відмити мікрохвильовку від жиру. Якщо у вас є час, то можна покроково застосувати кілька способів. Перший – очищення фільтрованою водою. Поставте всередину печі скляну ємність з чистою фільтрованою водою, встановіть тумблер потужніший і залиште мікрохвильовку працювати 25-30 хвилин. Пара від води буде рівномірно осідати на поверхнях печі. Після виключення не відкривайте дверцята ще хвилин п’ять. Потім відкрийте, змийте отпаренную бруд поролоновою губкою і протріть насухо.

Як відмити мікрохвильовку?

Якщо жир всередині дуже стійкий і таким способом не отмылся, то замість чистої води помістіть всередину печі розчин з води і лимонного соку (1:1). Якщо лимона під рукою не виявилося, можна взяти лимонну кислоту (30 г на 450 мл окропу). На максимальній потужності воду з соком слід прогрівати 20-25 хвилин, а розчин кислоти – 15 (т. к. він потужніший і подіє швидше). Через 5 хвилин після відключення відкрийте дверцята мікрохвильовки – краплі жиру легко очистяться від стінок.

Як відмити мікрохвильовку?

Якщо ж і такий спосіб не підійшов, можна використовувати оцтовий розчин. Однак це очищення не підходить микроволновкам з емальованим покриттям усередині. 40-45 мл звичайного столового 9%-ного оцту розвести в 400 мл дуже гарячої води і поставити на повну потужність в мікрохвильову піч на 10 хвилин. Цього часу достатньо, щоб оцтові випаровування розчинили жирові краплі і їх було легко зчистити губкою.

Як відмити мікрохвильовку?

Якщо ж ви віддаєте перевагу побутову хімію народним засобам, то вибирайте ту, в якій найнижчий відсоток агресивних речовин. Радимо розподіляти миючий речовина, попередньо завдавши його на губку, ганчірку або спеціальну кисть, а не розпорошувати. Розпорошуючи хімічний засіб, ви можете занести його всередину мікрохвильовки, що може пошкодити прилад, а також згодом з парами проникати в їжу.

Як відмити мікрохвильовку?