Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Щоб продовжити термін служби такої техніки, необхідно знати, як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах. Дотримання простих правил застосування маленьких хитрощів, які допоможуть зберегти цілісність антипригарного покриття, а мультиварка прослужить довгі роки.
Нагадаю, що ми вже встигли розглянути очищення мікрохвильовці від жиру в іншій статті.

Мультиварка – незамінний кухонний прилад в побуті будь-якої господині. Вона спрощує приготування їжі, дає можливість урізноманітнити повсякденний раціон і абсолютно безпечна у використанні.

Особливості чищення мультиварки

Внутрішня чаша мультиварки має спеціальний шар, що не дозволяє їжі пригорати до її поверхні. Він дуже чутливий до механічних пошкоджень, тому чистити його потрібно з великою обережністю.

Як правило, частинки жиру легко відмиваються з допомогою серветок з мікрофібри або звичайної кухонної губки, змоченою в розчині гарячої води і миючого засобу. Миття чаші і внутрішніх поверхонь приладу повинна здійснюватися після повного охолодження техніки.

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Чаша мультиварки потребує регулярного очищення від жиру

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: порадиСуворо заборонено вдаватися до використання абразивних чистячих засобів, розчинів, що містять кислоти або лугу, а також жорстких щіток.

Перед тим, як вимити чашу і елементи, що знаходяться всередині мультиварки, їх необхідно очистити від крихт і частинок їжі. Це робиться для того, щоб не подряпати функціональні деталі і не зіпсувати їх під час миття.

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Однак, застарілі плями жиру, складно відмити з допомогою звичайного миючого засобу і м’якої губки. В даному випадку, існує кілька способів очистити мультиварку в межах від забруднень в домашніх умов.

Як відмити мультиварку від жируЯк відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Маленькі хитрощі

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: порадиПерше питання, яке виникає під час миття подібної техніки: чим очистити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах.

Для видалення жиру і пригорілої їжі з нагрівального елемента техніки, можна скористатися харчовою содою. Для цього його необхідно зволожити, насипати тонким шаром соду і залишити на чверть години.

Далі, дуже акуратно, намагаючись не дряпати поверхню, зібрати соду з відставши від поверхні нагрівального елемента частинками забруднень, за допомогою спеціальних всмоктуючих серветок. Після цього, потрібно протерти поверхню чистою губкою і залишити до повного висихання або ж витерти насухо м’якою ганчіркою, щоб попередити появу грибка.

Щоб позбавити від застарілого і пригорілого жиру чашу мультиварки, необхідно залити її водою і додати 50 мілілітрів кошти ефективно розчинюючого жир і має нейтральний кислотно-лужний баланс. Через кілька годин, жир розм’якне, практично повністю розчиниться, а його залишки легко можна буде прибрати м’якою губою.

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Як почистити кришку

Ще один ефективний спосіб, як відмити мультиварку від жиру всередині, передбачає використання оцту. Змочена в оцті губка або м’яка ганчірочка, без праці видалить залишки жиру і застарілих забруднень з внутрішніх поверхонь техніки. Після цього, необхідно всього лише сполоснути чашу водою, а внутрішні стінки, дно і кришку мультиварки вимити від залишків оцту.

Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: порадиКрім цього, можна налити в чашу води, додати в неї трохи оцту і прокип’ятити в мультиварці близько двадцяти хвилин. Жир легко розчиниться і його можна буде без зусиль видалити з поверхонь.
Як відмити мультиварку від жиру всередині в домашніх умовах: поради

Як очистити чашу

Очистити від забруднень кришку можна налив у чашу води, до якої доданий сік половинки невеликого лимона. Далі мультиварку необхідно поставити в режим парового приготування страви і залишити на чверть години. Після цього, жир легко розчинитися, і відійде з внутрішньої поверхні кришки.

Очищаючи мультиварку в межах від жиру і від забруднень, не можна забувати про техніку безпеки. Внутрішні поверхні можна протирати в домашніх умовах тільки після відключення електроживлення.