Основні методи відновлення ламінату після ремонту

Ламінат є дуже міцним і довговічним покриттям, зараз дане покриття є дуже популярним і користується великим попитом. Він надає інтер’єру затишок і комфорт. І, звичайно ж, хочеться ходити по красивому і чистій підлозі без вм’ятин і подряпин. Радує те, що дані дефекти можна усунути самостійно.

Як відновити ламінат від подряпин і вм’ятин після ремонту:

  • Восковий олівець – дуже зручний засіб для усунення дрібних пошкоджень. Такі засоби продаються в магазинах разом з ламінатом, ви можете підібрати колір відповідає кольору вашого статі.

    Перед використанням місце вм’ятини необхідно протерти вологою ганчіркою щоб уникнути пилу і бруду і дати висохнути. Потім проводити олівцем по подряпині, поки вона не заповниться воском. Також можна використовувати тонуючий фломастер для ламінату, але він тільки замаскує поглиблення в підлозі, а не усуне його.

  • Замазка для ламінату – відмінний засіб для усунення глибоких вм’ятин, що з’явилися внаслідок перестановки меблів і дії каблуків на ламінат. Для початку, також як і в попередньому методі, необхідно очистити вм’ятину, видалити весь пил і бруд і дати висохнути, потім нанести засіб шпателем.
  • Заміна дошки ламінату – такий метод використовують у тому випадку, коли вже не вдалося врятувати підлогу воском або мастикою, а подряпина досить глибока. І це зовсім не складно і можна зробити самому. Для початку вам необхідно буде розібрати весь плінтус і його детальки пронумерувати для того щоб потім поставити все в тому ж порядку, в якому і було.Плінтус видаляється молотком і викруткою, тут треба бути обережним, щоб нічого не пошкодити. Потім зберіть дошки, які знаходяться навколо пошкодженої. Видалити пошкоджену деталь, закріпити нову, а потім встановити всі на місця з допомогою молотка і бруски, згідно нумерації.

Якщо ви хочете зберегти красу і акуратність вашого приміщення, необхідно здійснювати профілактику по догляду за ламінатом. Врахуйте, що дане покриття дуже вразливе і на ньому легко можуть з’явитися подряпини. Тому уникайте використання підборів на поверхні, на ніжки меблів закріплюйте насадки. При приході гостей кожному видавайте тапочки. Ваш відповідальний і серйозний підхід до цього питання допоможе вам зберегти ваш підлога в цілості й схоронності на довгі роки.