Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способиВідокремлювати ліжко потрібно у випадку, якщо у вас тільки одна кімната. Доводиться часто зустрічати гостей, і незручно показувати їм спальне місце. До того ж гості можуть сідати на ліжко, думаючи, що це диван. Доводиться шукати способи, як відокремити ліжко.

Способи відокремити ліжко в однокімнатній квартирі

Зміст статті

 • Способи відокремити ліжко в однокімнатній квартирі
  • Ширма
  • Дерев’яна перегородка
  • Використовуючи стелаж
  • Балдахін
  • Ліжко-горище
  • Сховати ліжко за фіранками
 • Оригінальна ідея заховати ліжко в стіні

Найпростіший варіант – поставити диван для гостей, щоб вони знали, де можна сидіти. Але дуже часто в кімнаті мало місця для цього. Доводиться шукати інші способи.

Ширма

Цей спосіб хороший, якщо ви хочете заховати ліжко від сторонніх очей. Крім цього, ширма вважається цікавим предметом декорації.

Увага! Перевага цього способу в мобільності самої ширми. Її можна пересувати, прибрати або скласти. Також помінявши стару ширму на нову, можна змінити інтер’єр.

Ширма може служити не тільки як предмет декору. Існує безліч конструкцій з вмонтовуваними поличками, вішалками або встановленим дзеркалом.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Дерев’яна перегородка

Інший цікавий метод – дерев’яна перегородка. Це краще оригінальна конструкція, а не звичайна фанера. Вона не повинна повністю закривати приміщення, тому бажано наявність просвітів (подібно жалюзі). Перевага в тому, що вона не тільки відокремить ліжко, але і захистить ваш сон від сонячних променів, не зашкодить інтер’єру і не займе багато місця.

Важливо, щоб її колір був таким же, як і в інших меблів у приміщенні, інакше вона не буде вписуватися в інтер’єр.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Використовуючи стелаж

Ліжко можна заховати за стелажем. Переваги цього способу в функціональності стелажа. У нього можна поставити книги, рамки з фотографіями і різні предмети декору. При цьому розмір стелажа може бути різним-від декількох сантиметрів, до самої стелі.

Недолік цього способу в тому, що стелаж займає додаткове місце в квартирі, і з часом він буде наповнюватися непотрібними речами.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Балдахін

Ця ідея підійде, якщо ви не хочете встановлювати перегородки, або захаращувати приміщення стелажами. Але все ж хочеться, щоб ліжко було окремо від приміщення, щоб гості розуміли, що це місце для сну, і на нього не слід сідати. Балдахін здатний створити затишок під час сну.

Перевага цього способу в тому, що балдахін не буде займати місця в приміщенні, і люди будуть розуміти, що це місце для сну і на нього не можна сідати. Недолік в тому, що люди все одно будуть бачити спальне місце.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Ліжко-горище

Дуже цікава ідея – підняти ложі вгору. Це буде виглядати як горище. Можна купити готову конструкцію на ніжках. Дістатися до ліжка можна за допомогою сходів.

Увага! Перевага цього способу в тому, що ложе не буде займати місця в приміщенні. Під нею можна поставити диван або іншу меблі.

Недолік в тому, що гості все одно будуть бачити спальне місце. А ще щоб до неї дістатися, доведеться підніматися по сходах. Це недоречно після важкого робочого дня.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Сховати ліжко за фіранками

Стандартний варіант, яким користується безліч людей. Для початку потрібно натягнути волосінь або мотузку між стінами. Потім вибрати відповідну фіранку. Вона може бути щільною або прозорою.

Увага! Переваги цього способу в тому, що цей варіант найдешевший і доступний. Шторку легко рухати, і її можна запинати тільки коли у вас гості.

Недолік в тому, що звичайний спосіб, а хотілося б чогось цікавого.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Оригінальна ідея заховати ліжко в стіні

Для цього потрібно замовити шафу-купе, яка встановлюється в стіну. Його розміри повинні бути великими, щоб усередині помістилася ліжко. Таким чином, стає не видно, де знаходиться спальня, адже вона захована за висувними дверима. Цей варіант дуже практичний, але не підходить, якщо ви звикли до великого приміщення. Крім ложі усередині шафи-купе вийде поставити тільки тумбочку. Інша меблі туди не поміститься.Як відокремити ліжко в однокімнатній квартирі: оригінальні способи

Ще один недолік у великих витратах на покупку шафи. Адже купе коштує дорожче окремої конструкції.

Увага! Переваги даного способу в економії простору в приміщенні і цікавинки ідеї.

Існує дуже багато способів відокремити ложі. Рекомендується ознайомитися з усіма, і вибрати ту ідею, яка підійде у вашому випадку.