У травні ми будемо відзначати кілька свят: Свято весни і праці, а також День Перемоги. Як відпочиваємо на травневі свята у 2017 році в Росії? Проект перенесення святкових і вихідних днів в 2017 році затверджений, тому вже зараз можна планувати відпочинок в цьому місяці.

Скільки днів відпочивають росіяни на травневі свята 2017?

Розповімо про це докладніше. Перше травня цього року припадає на понеділок. А значить, ми будемо відпочивати три дні – з 29 квітня (субота) по 1 травня (понеділок) включно. Потім нас чекає скорочена робоча тиждень.

Як відпочиваємо на травневі свята у 2017 році в Росії?

У радянські роки В нашій країні в цей день проходили святкові демонстрації, на яких робітники несли транспаранти з портретами політичних діячів, передовиків виробництва, закликами, гаслами і т. п.

Зараз ми відзначаємо 1 травня-Свято весни і праці, який у сучасній Росії багато в чому втратив своє політичне звучання. В цей день проходять вуличні акції, виставки, ярмарки, різні розважальні заходи.

Які дні відпочиває Росія на травневі свята 2017?

П’яте травня – п’ятниця, укорочений передсвятковий робочий день, робота закінчується на годину раніше. Такі довгі вихідні почнуться в суботу (6 травня) і триватимуть до вівторка (9 травня). Понеділок 8 травня є в цьому році перенесеним вихідним днем (за рахунок Різдва, 7 січня, яке припало на суботу). Таким чином, ми будемо відпочивати ще чотири дні.

Так відпочивають росіяни на травневі свята 2017. З 9 травня починається коротка триденний робочий тиждень, і потім до кінця місяця переносів вихідних і святкових днів не буде.