Як би не лаяли ми весь Захід, з Америкою на чолі, а все одно дивимося в ту сторону і думаємо, що життя там краще, та й товари якісніше. Тому часто трапляється ситуація, коли у людини виникає потреба замовити річ з США. Так чи просто друзі або родичі, які там проживають, вирішують відправити в Росію-матінку посилку. Здавалося б, що може бути простіше? Пошта зараз функціонує по всьому світу, пороми ходять, літаки літають, а значить, бажане буде доставлено. Але є деякі нюанси у поштовому зв’язку між Заходом і нами, про які слід знати.

Особливості відправлення замовлень зі Сполучених Штатів до Росії

Єдина поштова американська мережа має аббревиатурное найменування USPS. Саме ця організація за все відправлення як всередині країни, так і за її межі. Перед відправленням вантажу вам будуть запропоновані кілька варіантів доставки:

  • Перший клас.
  • Зазвичай це самий бюджетний варіант, він підходить тим, хто хоче зекономити на вартості доставки. Але він і найдовший. Посилку ви можете чекати і місяць, і півтора. А якщо відправка випаде на святкові дні, то і того довше. При цьому відстежити долю відправлення не вийде, так що ви його дочекаєтеся, або ні.

  • Пріоритетна.
  • Даний спосіб дозволяє отримати бажане швидше – в межах одного місяця. Якщо ви бажаєте застрахувати зручностями, цю послугу доведеться сплатити окремо. Зате послуга з відстеження включена у вартість.

  • Експрес.
  • Відправлення дійде до вас не довше, ніж за три тижні. При цьому вам не доведеться його окремо страхувати – ця послуга вже включена у вартість, як і можливість відслідковування долі вантажу. При цьому вартість такого варіанта доставки не так вже висока. А посилку вам доставлять додому, на відміну від попередніх способів, при яких доведеться топати в поштове відділення за місцем проживання.

  • Прайм-експрес.
  • Найшвидший, але і найдорожчий. Відправлення ви отримаєте за два тижні, воно буде застраховано, за його долею можна буде стежити на протязі всього шляху, а вручить вам його кур’єр, який привезе посилку в будь-яке зручне місце.

    Ще важливо пам’ятати про митних зборах і платежах. Щоб уникнути їх, уникайте складання надто дорогого і громіздкого відправлення, краще скласти кілька невеликих посилок, вартістю не дорожче 1000 євро, і по масі не перевищує 31 кілограм.