Питання про якість косметики актуальний завжди. Особливо зараз, коли в мережі з’явилася велика кількість інтернет-магазинів, що пропонують купити за дуже низькими цінами косметику відомих брендів. Як відрізнити підроблену косметику від оригіналу, щоб не платити гроші за неякісний товар і не розчаруватися при першому ж використанні? На це питання відповімо сьогодні.

Викриваємо підробку

Для початку подивіться на упаковці штрих-код. Ця наклейка з чорно-білими смужками обов’язково повинна бути присутнім на будь-якому товарі. Цей код розповість всю інформацію про товар: країну виробника та відповідність інформації, що вказана на упаковці. Для перевірки штрих-коду можна скористатися одним з онлайн-сервісів.

При цьому врахуйте, що якщо зазначено, що товар зроблений в Китаї, то це зовсім не означає, що ви тримаєте в руках підробку. Зараз багато фірм переводять усе своє виробництво або його частину в Китай, щоб здешевити вартість кінцевого продукту.

Потім звертайте увагу на місце, де ви купуєте косметику. Цілком природно, що дійсно брендова косметика не буде продаватися в кіоску або магазинчику на ринку або в соціальних мережах типу instagram. У таких місцях продається тільки контрафактна продукція за дуже низькими цінами. Купуйте косметичні засоби у спеціалізованих магазинах, які трепетно ставляться до своєї репутації і не стануть ризикувати, пропонуючи покупцям неякісний товар.

Ще один фактор – ціна. Занадто низька ціна, звичайно ж, приваблива для покупця, але будьте уважні. Якщо ціна на косметику менше тієї, що рекомендує виробник для роздрібного продажу, варто насторожитися. Тут дуже велика можливість зіткнутися з підробкою. Тому обов’язково звіртеся з інформацією з офіційного сайту компанії. Пам’ятайте, що люксовий косметика не буде коштувати дешево при будь-яких умовах, навіть розпродаж не може бути причиною для надто низької ціни.

Зверніть увагу на назву косметики та фірми-виробника, які написані на упаковці косметики. На підробці найчастіше назва буде написано неправильно, можуть бути поміняні місцями літери або додані інші. Порівнюйте назву на упаковці з інформацією з офіційних сайтів компаній.

Сподіваємося, що запропонована стаття буде для вас корисною, допоможе вам при покупці і вбереже вас від підробки.