При покупці автомобіля на ринку уживаних машин, хочеться придбати не биту і не має дефектів модель. Але багато несумлінні продавці не ставлять до відома покупця про ремонт машини після аварії, тому як вартість такого автомобіля автоматично зменшується. Перед продажем такі машини проходять повну сервісну обробку, в тому числі і фарбування, що надає їй вигляд нової, а саме авто нове то і ціна на нього відповідна.

Відмінності фарбувального покриття на битих авто і методи їх розпізнавання.

При покупці автомобіля варто звернути увагу на наступні умови:
Огляд покриття проводити тільки в денний час. Це дасть можливість побачити навіть найменші тріщини і подряпини. Якщо такі дефекти є машина, можливо, була пофарбована в сервісі.
Тінь або сонячне світло. Ідеально розглянути лакофарбове покриття авто можна тільки в тіні, побачивши різницю в кольорі краще перевести машину на сонці і вже при сонячному світлі впевнитися у своїх підозрах. У нефарбованої машини весь кузов світитися однаковим відтінком.
Наявність різних колірних відтінків. Якщо на вид залізний кінь має злегка помітні відтінки в покритті то можна сміливо стверджувати, що машину або її окремі частини перекрашивались.
Вік машини. Якщо машина не відрізняється молодістю, а фарба на ній виглядає новою, без відколів або зазубрин, то цілком можна припустити, що її перефарбовували. Хоча це може просто акуратне користування і догляд за кузовом автомобіля.
Прилад для виміру товщини покриття – товщинометр, відмінно справляється з розрізненням, є чи на кузові шпаклівка під фарбою. Немає бажання витрачати зайві кошти на прилади? У такій ситуації можна обійтися звичайним магнітом, загорнутим у м’яку ганчірочку і провівши ним по спірним місцях. Якщо в таких місцях магніт не тримається, то машина мала пошкодження.

Головними частинами при огляді лакофарбового покриття машини повинні стати місця, які можуть мати пошкодження при аварійній ситуації. Це, насамперед бампер і кузов, крила машини і з’єднання з дверима. Причому якісний огляд треба проводити як спереду автомобіля, так і з задньої його частини. Хоча від падіння деяких предметів зверху теж ніхто не застрахований, все-таки така фарбування виконується в сервісних центрах набагато рідше. Тому при покупці залізного друга варто проявити максимальну увагу до всіх його частинам.