Як відсвяткувати Новий 2018 рік з Дідом Морозом і Снігуронькою?

Сценарій Нового року 2018 з Дідом Морозом і Снігуронькою починається з того, що хлопці входять під музику в святково оформлений зал, де їх вітає Снігуронька.

Діти водять хоровод біля ялинки, потім розсідаються по місцях. Кілька хлопців читають новорічні вірші.

Снігуронька каже, що рада бачити всіх на цьому чудовому святі. «А чи відомо вам, звідки я прийшла? А прийшла я з зимового чарівного лісу. Там на узліссі стоїть мій красивий будиночок з льоду. А навколо будиночка росте багато зелених і пухнастих… чого? Правильно, ялинок».

Вона пропонує дітям пограти в гру: коли вона скаже, що ялинки «високі», діти повинні підняти руки вгору, при слові « низькі» – присісти і опустити руки, «тонкі» – зробити вузьке коло, «широкі» – зробити коло як можна ширше.

Сценарій новорічного свята 2018 з Дідом Морозом і Снігуронькою – продовжує гра «Ховайте ручки», в якій Снігуроньці вдається «заморозити» кількох хлопців, які не встигли вчасно смикнути руки. Вони повинні виконати танець, заспівати пісню чи прочитати вірш.

Потім за сценарієм діти разом зі Снігуронькою кличуть на свято Діда Мороза. Він з’являється в залі і вітає хлопців зі святом.

Далі сценарій Нового 2018 року продовжується тим, що Дід Мороз і Снігуронька починають з хлопцями «гру в сніжки». Вони беруть з коробки паперові сніжки і кидають їх як можна далі. Діти повинні зібрати їх. Сніжки складають у коробку. Гра повторюється 2-3 рази.

Потім Снігуронька пропонує дітям «нарядити» ялинку. Вони повинні відповідати «так» або «ні» на її прохання прикрасити ялинку різними предметами: новорічними кулями, гірляндами, мішурою, цукерками, валянками, шапками, морозивом і т. п.

Нарешті, ялинка вбрана, і тепер Діду Морозу, який знову з’являється на сцені, залишається її «запалити», щоб настав Новий рік. Снігуронька просить хлопців допомогти йому: «Дітки, скажімо: «Раз, два, три! Ялинка, гори!»

Дід Мороз з допомогою дітей «запалює» ялинку, на якій включається різнобарвна гірлянда. На завершення свята діти водять хоровод навколо ялинки, потім провідні дарують дітям подарунки.