Кількість років, прожитих у шлюбі говорить про фортеці відносин. Але таку дату, як перша річниця, не варто залишати без уваги. Хтось вважає, що рік – це ще не показник відносин, але часто ця дата важлива для самих молодят. Різкий перехід від романтичних побачень до побутових дрібниць і проблем може охолодити відносини, і на цьому контрасті спогади про гарне весілля, образі нареченої, який створив весільний стиліст, і веселощі на банкеті викликають тугу. Тому повторити через рік цей щасливий день – найкраща струс для відносин.

Вибираємо формат

Для початку самим молодятам потрібно вирішити для себе, як відзначати цю важливу дату – з розмахом, або скромно. Якщо весь рік у новій сім’ї пройшов під знаком романтики, яка не пропала під побутовими клопотами, то завершити його можна так само. Влаштувати тихий вечеря в ресторані, пікнік в парку на двох або виїхати на друге (а для когось-перший) весільну подорож. І нехай це будуть не якісь екзотичні острови, а курорт в межах країни, але це буде відпочинок для двох.

А тим, хто за рік встиг з головою поринути у побутові питання, рідко бачиться з близькими і друзями, у кого виникає ностальгія за часами побачень і за саме весілля, кращим варіантом стане повтор урочистості. Можна відтворити щасливий день поетапно. Нехай візажист на весілля і перукар зроблять гарний макіяж і зачіску молодій дружині, а вона сама підбере собі сукню чи одягне те ж саме, що й рік тому. Чоловік з букетом і в костюмі, ошатні гості в тому ж ресторані і під ту ж музику згадають веселий день і самі яскраві і кумедні моменти.

На ситцеве весілля прийнято збирати всіх тих людей, які були присутні на самому торжестві. Природно, якщо весілля відзначалася з розмахом і налічувала кілька сотень людей, то можна запросити тільки самих рідних і близьких друзів. Необов’язково запрошувати всіх в ресторан, а можна посидіти в затишній обстановці будинку.

Рік весілля – нехай і недовгий термін, але дуже важливий період у житті родини, тому відзначати його однозначно варто. Як це станеться – вирішувати самим молодятам.