Як відзначити 23 лютого в колективі?

Корпоративні свята – прекрасна традиція, яка згуртовує колектив. Щоб вечір, присвячений Дню захисників Вітчизни, пройшов цікаво і запам’ятався надовго, продумайте його програму, включивши в неї вірші, пісні, ігри та конкурси.

Святковий корпоратив на 23 лютого може бути тематичним – наприклад, його можна провести за мотивами Бондіани, в ретро-стилі, в стилі вручення премії «Оскар». Але найпопулярнішими були та залишаються вечірки в стилі мілітарі.

Таке свято можна влаштувати в офісі, кафе, ресторані, клубі. Для оформлення залу використовуйте різну військову атрибутику: каски, протигази, польові сумки, консерви – будь інвентар, так чи інакше має відношення до цієї теми. Повісьте на стіні карту бойових дій, оформіть вітальні плакати.

Сценарій корпоративу на 23 лютого

Провідні привітають гостей зі святом:
– Коли є поруч справжні чоловіки,
Вони підставлять своє сильне плече.
Одна турбота у прекрасної половини –
Колег всіх із святом привітати гаряче!
Бажаємо вам, щоб нерви були міцніше сталі,
Щоб дати відсіч агресору могли цілком,
Щоб на роботі ніколи не втомлювалися,
А вдома були ніжними подвійно.

Далі на цьому заході з нагоди святкування 23 лютого керівники підприємства нагородять відзначилися співробітників, вручивши їм статуетки лауреатів у різних номінаціях, наприклад, «Кращий працівник кадрового відділу», «Кращий молодий працівник», «Душа колективу» і т. п.

Що стосується подарунків, то особливо актуальними будуть речі в стилі мілітарі: армійські фляжки, гуртки, що нагадують за формою гранати, фігурний шоколад у вигляді пряжок від солдатських ременів, і т. п.

Можна вручити працівникам-чоловікам футболки з кумедними написами та ілюстраціями, запальнички у вигляді гранати, пістолети, кулі або танка, підставки для канцелярського приладдя подібної форми. Будуть до речі і аксесуари для комп’ютерів та автомобілів.

Потім за сценарієм корпоративу на 23 лютого знову візьмуть слово провідні:
– Ми зі святом вас
Вітаємо солдатським,
Але бачити завжди
Хочемо Вас тільки у цивільному!
А якщо вже в формі,
То тільки в спортивній –
Для бігу, футболу
І життя активної!

Потім почнуться веселі вікторини, ігри та конкурси, які допоможуть створити на корпоративі святковий настрій.

Учасники конкурсу «Знаки відмінності» будуть поділені на команди, кожна з яких отримає комплекти зображень погонів і картки з військовими званнями.

Потрібно буде розташувати погони в порядку старшинства військових звань (від молодшого лейтенанта до генерала-полковника) і навпроти кожного погона покласти відповідну картку. Переможе команда, яка точніше виконає завдання протягом 5 хвилин.

Учасники конкурсу «Онучі» сідають на стільці, кожному видають шматки тканини певного розміру (онучі) і пару чобіт. По команді ведучого кожен учасник починає намотувати онучі. Хто швидше справиться з цим завданням, потім одягне чоботи і впевнено пройде в них кілька метрів, стане переможцем.

У танцювальному конкурсі «Погони» дами і кавалери утворюють пари. На плечі чоловікам кладуть паперові серветки. Під повільну музику пари починають танцювати. Перемагає пара, де «погони» на плечах чоловіка протрималися довше.

В армії доводиться не тільки займатися стройовою підготовкою, але і працювати на кухні. Нерідко це роблять провинилися. Тому наступний конкурс носить назву «Два наряди поза чергою». Його учасникам видають по ножу і кілограму картоплі. Хто перший очистить картощку, той і переможе.

Якщо достатньо простору, то на корпоративному святі, присвяченому 23 лютого може включати проведення рухливих конкурсів – прохід між натягнутими мотузками, метання дротиків, гру в дартс тощо

Учасникам конкурсу «Міни» зав’язують очі, і на їх шляху кладуть пластикові пляшки. Потрібно буде пройти під музику так, щоб не зачепити «міни».

У конкурсі «Літаки» беруть участь 2-3 команди. Капітани команд («льотчики») вибудовують пасажирів своїх літаків змійкою. Їм належить подолати смугу перешкод з пляшок, коробок, стільців та інших предметів. Якщо хтось зачепить перешкоду, екіпаж повертається на старт. Перемагає команда, яка прийде до фінішу швидше за інших.

Після цього святкування 23 лютого в колективі може знову продовжитися проводиться конкурс «Пройди по трапу». На підлогу кладуть мотузку. Чоловікам потрібно пройти по ній з зав’язаними очима і не оступитися.

У конкурсі «Врятуй товариша!» беруть участь кілька команд. Чоловіки повинні перенести «пораненого» одного в безпечне місце. Медсестри якомога швидше повинні добігти до «солдат» і перебинтувати їх.

У конкурсі «Парад» учасники діляться на команди. Кожна з них повинна пройти від старту до фінішу ладом. При цьому потрібно крокувати в ногу і робити спочатку два кроки вперед, а потім назад. Перемогла команді вручають символічну медаль.

Для проведення конкурсу силачів знадобляться порожні сірникові коробки. Ведучий розкриває порожній коробок і встановлює кришку на внутрішню коробку. Учасники повинні одним ударом руки розплющити обидві частини коробки. Повірте, це дуже складно! Журі конкурсу може присудити не тільки приз переможцю, але і приз глядацьких симпатій за найсмішніші спроби.

Ще одне традиційне змагання на подібних святах – армрестлінг. Помірятися силою можуть всі бажаючі. Поставивши праві руки ліктями на стіл, противники сцепляющій кисті і намагаються «повалити» руку супротивника. Той, чия кисть торкнулася столу, вибуває зі змагання.

На такій вечірці також можна влаштувати конкурси кращий костюм у військовому стилі, розшифрування секретних послань, провести різні аукціони і лотереї, гру у фанти. Ваші чоловіки можуть спробувати себе в ролі легендарного агента 007. Цікаві квести дозволять їм забути про повсякденну суєту і зануритися в світ шпигунських пристрастей.

Музичний супровід має відповідати тематиці сценарію, присвяченого 23 лютого. На святі можуть прозвучати радянські військові пісні, саундтреки з бойовиків і військових фільмів.

А завершить вечір виступ ведучих, які прочитають вірші:
– Зі святом мужності, слави та сили!
Вшановуємо вас, дорогі чоловіки!
І від душі бажаємо вам любові,
Щоб богатирським було здоров’я.

– Ясного неба, лише мирних битв,
Зростання кар’єрного і досягнень.
Нехай на всі блага життя буде щедра.
Радості, щастя, любові і добра!